December 13, 2017 - ، ساعت 10:43
 
 
باران میهمان هرمزگانی‌ها می شود

   صبح ساحل ، اجتماعی - کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی حمزه نژاد کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت .
کارتن خواب‌ها در فصل سرما به بندرعباس می‌آیند

   صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اقدامات این سازمان برای کارتن خواب‌ها در آستانه فصل زمستان گفت: در فصل سرد سال بین ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ نفر شب‌ها در گرمخانه‌های تهران پذیرفته می‌شوند .
وضعیت نظافت بندرعباس بهبود می یابد

   صبح ساحل ، اجتماعی - معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: امروز عرصه فعالیت و عرصه واقعیت هاست و نمی شود به آرزو ها فکر کرد. وضعیت نظافت بندرعباس بهبود می یابد.
اعزام سومین تیم درمانی سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناطق زلزله زده کرمانشاه

  صبح ساحل ، اجتماعی - رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان گفت: سومین تیم درمانی سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان به منظور ارائه خدمات درمانی در منطقه زلزله زده کرمانشاه مستقر شد.
ناگفته‌های کنکور سراسری

   صبح ساحل ، اجتماعی - رییس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد سال گذشته بیش از ۳۵ میلیارد از کنکور درآمد داشته است، گفت .
دانشگاه، دانشجو وسیاست

صبح ساحل ، اجتماعی - هر سال در سالروز ۱۶ آذر، بحث نسبت میان دانشگاه و سیاست و حضور و نحوه فعالیت دانشگاهیان، به‌ویژه دانشجویان در سپهر سیاست کشور، بیش‌ازپیش مطرح و مورد بازنگری و واکاوی قرار می‌گیرد.
آغاز ساخت نخستین مرکز آموزشی اوتیسم در بندرعباس

صبح ساحل ، اجتماعی - ساخت نخستین مرکز آموزشی اوتیسم استان در بندرعباس با حضور رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور آغاز شد.
رهنمودهای نماینده ولی فقیه حجت شرعی است

صبح ساحل ، اجتماعی - مدیركل تبلیغات اسلامی هرمزگان با اشاره به سخنان اخیر امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی فقیه در استان در نماز جمعه هفته گذشته بر ضرورت قانون گرایی و قانونمندی در جامعه تاكید كرد .
مسولان آستین همت بالا بزنند

 صبح ساحل ، اجتماعی - یکی از   لات جدی که بسیاری از شهرهای ایران با آن روبرو هستند، فرسودگی بافت‌های شهری است که این را می‌توان یک مسئله جهانی برای اکثر شهرهای دنیا دانست .
ضرورت پررنگ شدن نقش مدارس در پیشگیری از کودک آزاری

صبح ساحل ، اجتماعی -  شاید طرح این سوال که کودکان چه آموزش هایی برای پیشگیری از کودک آزاری در مدارس دیده اند برای برخی افراد قابل هضم نباشد و این آموزش ها را فراتر از سن کودک بدانند .
بیمه درمان معتادان نداریم

صبح ساحل-اجتماعی: مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره بر این اعتقاد است که ما در کشور اصلا بیمه درمان معتادان نداریم، آنچه به عنوان بیمه درمان معتادان از آن یاد می‌شود در واقع نوعی کمک هزینه درمانی است
زینت دریایی زنی که آغازگر تحول در روستای سلخ بود

ساحل-بانو-صدف محمودی:زینت دریایی زنی ست  که سال هاست سختی های مبارزه با سنت های دست و پاگیر روستای سلخ را به جان خرید و برای اولین بار در جزیره قشم برقع از صورت برداشت، در خانه پدری اش میزبان گردشگران روستای سلخ است. 
تحویل ۲۱۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد هرمزگان

صبح ساحل-اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در هشت ماهه نخست امسال ۲۱۷ واحد مسکونی با اعتبار یک میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان به مددجویان کمیته امداد تحویل داده شد.
97؛ سال ارتقای کیفیت نان ایرانی

صبح ساحل-اجتماعی: اجتماعی:مدیرکل نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه اولویت این سازمان در سال آینده توجه به کیفیت نان و فرآورده‌های آردی است، گفت: بر این اساس به نوعی سال آینده سال ارتقاء کیفیت نان در کشور است
شناسایی ۱۰ محوطه تاریخی در بررسی نجات‌بخشی یک سد در هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - در پروژه بررسی ‌نجات‌بخشی سد و شبکه انتقال آب «سرنی» میناب در استان هرمزگان، ۱۰ محوطه تاریخی شامل محوطه­‌های استقراری، قبرستان و یک قلعه تاریخی شناسایی شدند.
7046 مددجوی کمیته امداد هرمزگان از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند

صبح ساحل ، اجتماعی -  قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: هفت هزار و 46 مددجوی تحت پوشش این نهاد در 8 ماه نخست امسال، از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
همه ظرفیت ها برای فعالیت های پژوهشی بویژه در مدارس هرمزگان فراهم است

 صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مبینا وطن خواه دانش آموز پژوهشگر مرکز آموزش استعداد های درخشان فرزانگان ناحیه یک بندرعباس، مدال نقره المپیاد اختراع جهانی کشور کرواسی را کسب کرد.
دانشمند هرمزگانی، برنده نشان عالی علم و فناوری جهان اسلام شد

 صبح ساحل ، اجتماعی - یوسف ملایی//فرزند فرهیخته دیار فرهنگ و ادب، سرزمین تاریخی و گردشگری هرمزگان، جغرافیای کوهستانی و بی نظیر بستک؛ بار دیگر ایران زمین را در گستره پهناور دنیا سربلند کرد.
ویروس مسکن مهر دوره پنهان خود را طی می‌کند

صبح ساحل ، اجتماعی - صدف محمودی//حتما باید آوار روی سرمان می ریخت و عده ای قربانی می شدند تا آن ها که در سطح کلمه مسئول اند یادشان می آمد که یک جای کارشان می لنگد و کاسه چه کنم چه کنم در دست بگیرند. 
توانمندسازی معلولان از مهم ترین سیاست های حوزه توانبخشی بهزیستی است

صبح ساحل ، اجتماعی - معاون امور توانبخشی اداره کل بهزیستی هرمزگان توانمندسازی معلولان را از مهم ترین سیاست های این حوزه عنوان کرد و گفت: باید با مشارکت مردم و نهادهای اجتماعی بستر لازم برای حضور این قشر در جامعه فراهم شود.
فارغان بهشت گمشده هرمزگان در بلای بی‌تدبیری

  صبح ساحل ، اجتماعی -  یوسف ملایی  - پژوهشگر«فارغان» بکر ترین و زیباترین سرزمین طبیعی هرمزگان زیر بار سنگین فقر فرهنگی و بی اندیشگی بعضی ها!اندوه مان از احداث جاده آسفالته ای است .
دانش آموز هرمزگانی موفق به کسب دو مدال جهانی شد

 صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: دانش آموز هرمزگانی با کسب دو مدال جهانی، شمار مدال های بین المللی خود را به پنج مدال رساند.
نظارت بر مهدکودک ها تشدید می‌شود

 صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش سازمان بهزیستی کشور گفت: به دلیل حساسیت بالای مهدهای کودک ها، گزینش نیروهای مراکز مرتبط با کودکان توسط بهزیستی صورت می‌گیرد.
برگزاری نشست گروه‌های دانشجویی حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی در بندرعباس

 صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست هرمزگان از برگزاری نشست گروه‌های دانشجویی حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی با حضور دانشجویان استان‌های هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان در بندرعباس خبر داد.
مسوولان به جای ترحم به معلولان فرصت کار بدهند

صبح ساحل ، اجتماعی - در برخورد اول نگاهی محکم و صدایی مصمم دارد اگر چه روی ویلچر نشسته اما حس نمی کنی با انسان ناتوانی روبرو هستی کسی که علی رغم از دست دادن بخش بزرگی از توانایی و قدرت حرکتی ..
صبح ساحل وصبح مطبوعات هرمزگان

صبح ساحل ، اجتماعی - روزنامه صبح ساحل، ۳۳ سال مستمر از سال ۱۳۶۴ در هرمزگان تا امروز، بافراز و نشیب بسیار در حال انتشاراست.
بندرعباس شهری نامهربان با معلولان

صبح ساحل ، اجتماعی - روز جهانی معلولان بهانه ای شد تا لابه لای دغدغه های رنگ و وارنگ اجتماعی و اقتصادی این روزها به دنبال روایت محدودیت ها و مظلومیت های این قشر باشیم.
سال‌های ایده آل و لذت‌بخش آغاز شد!

صبح ساحل ، اجتماعی - «صبح ساحل» پرتکرارترین اسم 4 دهه اخیر دیار شرجی و گرما، جغرافیای مهر و میهمان‌نوازی؛ در رنگین‌ترین فصل سال، پا به عرصه گیتی نهاد. 
100هزار نفر به جمعیت جزیره قشم افزوده می شود

 صبح ساحل ، اجتماعی -  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: براساس پیش بینی ها تا پایان برنامه ششم، 100 هزار نفر به جمعیت این جزیره افزوده می شود.
4076 واقعه وفات در هرمزگان ثبت شد

 صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر کل ثبت احوال هرمزگان گفت: چهار هزار و 76 واقعه وفات ظرف 8 ماه نخست امسال در این استان به ثبت رسید که این رقم در همسنجی با پارسال 6.1 درصد کاهش یافته است.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 5879 خبر