February 25, 2018 - ، ساعت 09:09
 
 
هجوم شن‌های روان به روستایی در سیریک

صبح ساحل ، حوادث - هجوم شن‌های روان در روستاهای شرق استان هرمزگان را در معرض پدیده دفن و نابودی قرار داده که در حال حاضر ۴ خانه در روستای کندال زیر شن های روان مدفون شده ..

 

سقوط ATR باید زنگ خطری برای ایمنی هوایی باشد

صبح ساحل ، حوادث - عضو کمیسیون عمران گفت: به طور کلی هواپیماهای ATR نباید در مسیرهای کوهستانی و با فاصله زیاد مورد استفاده قرار گیرند چرا که نوسان پروازی این هواپیماها ..
زندگی با طعم مرگ در لبه پرتگاه

صبح ساحل ، حوادث - زندگی ۵۰۰ خانواده در مناطق پرخطر و فاقد زیرساخت های مناسب شهری در بندرعباس گویای مرگ مجسم با زندگی در لبه پرتگاه های بدون حصار است.
وظیفه پیشگیری از وقوع جرم تنها اختصاص به دستگاه قضایی ندارد

صبح ساحل ، حوادث - رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان بر عزم همگانی و وحدت نظر میان دستگاه قضایی و ۲۲ سازمان و نهاد عضو این شورا به‌منظور اقدام در جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی تأکید کرد.
برخورد و مقابله با باندهای بزرگ قاچاق مواد مخدردرهرمزگان

صبح ساحل ، حواد ث - استاندار هرمزگان گفت: نیاز است فرهنگ سازی مناسب جهت پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر انجام شود و هر دستگاه مرتبط برای حوزه پیشگیری برنامه داشته باشد.
نقش هرمزگان در دفاع از مرزهای دریایی كشور مكتوب و مستند شود

صبح ساحل ، حوادث - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: نیاز است تاریخ دفاع مقدس استان هرمزگان و نقش این استان در جنگ تحمیلی مستند سازی ..
ارتقاء امنیت و توسعه عدالت الکترونیک اولویت‌های دستگاه قضایی در شرق هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - رئیس کل دادگستری استان هرمزگان  در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر امام جمعه شهرستان میناب از  همگرایی موجود میان مسئولین  این شهرستان ..
آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در هرمزگان مشاهده نشده است

صبح ساحل ، حوادث - مدیرکل دامپزشکی هرمزگان گفت: تاکنون هیچ موردی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در هرمزگان مشاهده نشده است.
دستگيری عاملان تهدید به انتشار فیلم و تصاویر خصوصی در جزیره کیش

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری دو نفر عاملان تهدید به انتشار تصاویر خصوصی در جزیره کیش خبرداد.  
مرگ 66 سرنشین در ارتفاعات دنا

  صبح ساحل ، حوادث -  هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج با بیش از ۶۰ سرنشین در منطقه سمیرم اصفهان سقوط کرد.
حضور ناوهای کشورهای دیگر در خلیج فارس عامل نفاق و تفرقه است

صبح ساحل ، حواد ث -  فرمانده مرزبانی کشور خلیج فارس را متعلق به ملت های این منطقه دانست و گفت: حضور ناوهای جنگی کشورهای دیگر در این منطقه عامل ایجاد نفاق و تفرقه در منطقه شده است.
مردم نتیجه مطرح شدن مشکلات‌شان را در تذکرات ببینند

صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم دوست دارند علیرغم اینکه مشکلات‌شان در تذکرات و اخطارهای جلسات مجلس مطرح می‌شود .
درگیری های فیزیکی و خیابانی نیز ناشی از مسائل فرهنگی است

صبح ساحل ، حوادث - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: برای كاهش خشونت خانوادگی و اجتماعی می توان از این رسانه ها خوب استفاده كرد .
دستگیری متهم سابقه دار و حرفه ای قاچاق مواد مخدر در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری یک نفر از متهمین سابقه دار و حرفه ای قاچاق مواد مخدر به کشور در بندرعباس توسط مرزبانان این شهرستان خبر داد.
کشف ۱۲میلیاردی کالای قاچاق از یک لنج باری در آب های کیش

صبح ساحل ، حوادث - جانشین پایگاه دریابانی کیش از کشف ۱۲میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و توقیف یک فروند شناور توسط دریابانان این جزیره خبر داد.
جزیره قشم، بزرگترین بنگاه کارچاق کنی قاچاقچیان کالا در کشور!

صبح ساحل ، حوادث - جزیره قشم با برخوردی از ویژگی های منحصر به فرد اقتصادی و جغرافیایی ظرفیت کانون اقتصاد مقاومتی کشور را داراست .
6 ماه تا 2 سال حبس در انتظار عرضه کنندگان سلاح سرد

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت:واردات، تولید و عرضه سلاح سرد ممنوع است و مرتکبان این جرم به 6 ماه تا 2 سال حبس و جزای نقدی بین 20 تا 80 میلیون ریال محکوم می شوند .
عرضه آزادانه مخدرهای سرطانزا در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - در حالی مواد مخدر «ناس» و «پان پراگ» در مرکز شهر بندرعباس به فروش می رسد که تصور بی خطر بودن عوارض سوء و زیان بار آن را پنهان می کند.
توضیحات فرمانده انتظامی «میناب» در خصوص اتفاقات اخیر در بندر کرگان

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی شهرستان میناب گفت:  در این مدت هجمه‌های سنگینی بر مجموعه انتظامی میناب وارد شد .
مشارکت مردم در تامین نظم و امنیت ضرورتی انکار ناپذیر

صبح ساحل ، حوادث - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان مشارک اقشار مختلف جامعه را در تامین نظم و امنیت یک ضرورت انکار ناپذیر دانست. 
تشدید طرح پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق در میناب

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان از تشدید اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و کشف بیش از ۶۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در مناطق آلوده شهرستان میناب خبر داد.
راه‌اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در تمامی حوزه‌های قضایی هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام این که ۵۵ درصد از ابلاغ‌های دستگاه قضایی استان هرمزگان از طریق الکترونیک انجام می‌شود .
بیش از 150میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرزهای دریایی هرمزگان کشف شد

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده مرزبانی استان از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای دریایی هرمزگان و کشف بیش از 150میلیاردریال انواع کالای قاچاق ..
دستگیری جاعل حرفه ای در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس امنیت عمومی استان از دستگیری جاعل حرفه ای در شهرستان بندرعباس خبرداد. 
کشف بیش از 15 تن مواد مخدر در ایست و بازرسی های هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان از کشف 15 تن و 632 کیلو گرم انواع مواد مخدر در پاسگاه های ایست و بازرسی های استان خبرداد. 

دستگیری بیش از 100 نفر متهم قاچاق کالا و ارز در هرمزگان

صبح ساحل ، حوادث - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان و با اجرای طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز در یک هفته گذشته 100 و یک نفر متهم در این زمینه شناسایی و دستگیر شدند.
دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی در بندرعباس

صبح ساحل ، حوادث - رئیس پلیس فتا استان از دستگیری عامل مزاحمت در پیام‌رسان‌های موبایلی خبر داد و گفت: متاسفانه برخی افراد از شبکه‌های اجتماعی برای انتقام جویی استفاده می کنند.  
دلایل سانحه نفتکش سانچی نیازمند بررسی های بیشتری است

صبح ساحل ، حوادث - مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به سانحه نفتکش سانچی، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به دلایل اصلی این سانحه نیازمند بررسی‌ها و تحقیق های بیشتری هستیم .
خانواده زندانیان بالای 15 سال در هرمزگان صاحب مسکن می شوند

صبح ساحل ، حوادث - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان گفت: زندانیانی که بالای 15 سال زندانی و حبس ابد دارند، سعی بر آن است که از سوی این نهاد مسکن مناسبی برای خانواده آنان تامین شود.
موضوع آتش سوزی در مخزن نفتی را پیگیری می کنیم

صبح ساحل ، حوادث - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: به طور حتم موضوع آتش سوزی در مخزن نفتی یکی از شرکت های غرب بندرعباس و وضعیت درمان مصدومین حادثه پیگیری خواهد شد.


نمایش 1 الی 30 از مجموع 3536 خبر