September 21, 2018 - ، ساعت 21:42
 
 
كشف 200 كيلو ترياك طي يك عمليات در بشاگرد

صبح ساحل، حوادث _ فرمانده انتظامي شهرستان بشاگرد از كشف 200 كيلو ترياك و دستگيري يكي از عوامل قاچاق موادمخدر خبر داد.
هرمزگان در سکوی افزایش کشته های جاده ای

 صبح ساحل، حوادث _  هرمزگان در 6 ماهه نخست سال جاری در سکوی افزایش کشته های جاده ای در بین استان های دیگر قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان گفت:در این مدت 232 نفر در جاده های برون ودرون شهری بر اثر تصادفات جاده ای جان سپردندو بیش از 200 خانواده بی سرپرست شدند.
بحران مالی، احداث ایستگاه های آتش نشانی را متوقف کرد

صبح ساحل، حوادث _ "بحران مالی در شهرداری بندرعباس باعث شده است که ساخت دو ایستگاه آتش نشانی بندرعباس به تعویق بیافتد و همچنین این بحران مالی دامنگیر تامین تجهیزات تخصصی به این سازمان شده است".
توقیف و قطع سوخت در انتظار شناورهای بدون پلاک

صبح ساحل، حوادث _ شناورهای بدون ثبت شماره پلاک از شنبه هفته دیگر حق تردد در دریا را ندارند و تا زمانی که صاحبان شناورها  این شماره را از ادارات مربوطه (شیلات واداره كل بنادر و دریانوردی) دریافت نکردند نمی توانند تحت عناوین مختلف از جمله صیادی، تفریحی، تجاری و غیره فعالیت نمایند و اگرنه شناور به مدت 6 ماه توقیف می شود .
گازتینر،مغازه رنگ فروشی را به آتش کشید

صبح ساحل، حوادث _ گاز تینر موجود در هوا موجب آتش سوزی در مغازه رنگ فروشی شد. صاحب مغازه پس از تخلیه اجناس، درب مغازه را بست و با خیال آسوده به سمت منزل رفت  اما دقایقی  نگذشته بود که صدای انفجار درون مغازه، وی را سراسیمه به محل کشاند. 
شش تبعه بیگانه براثر واژگونی خودرو در جاسك كشته شدند

صبح ساحل، حوادث _ رئیس اورژانس 115  جاسك گفت:یك دستگاه خودروی وانت حامل 10 تبعه بیگانه غیر مجازدر روستای 'كاشی' بخش لیردف این شهرستان واژگون شد و شش كشته و چهار زخمی برجای گذاشت. 
نجات غریق

 صبح ساحل، حوادث _ جوانی که به قصد شنا وارد حوضچه ساحلی پشت فرمانداری شده بود هنگام مد دریا ر جریان آب گرفتار شد. پس از اعلام حادثه به مرکز 125 گروه امداد ساحلی سازمان آتش نشانی بندرعباس از ایستگاه امداد و نجات آبی به محل اعزام شده و حادثه دیده را به ساحل منتقل نمودند.
حسابدار شرکت،سارق ازآب درآمد

 صبح ساحل، حوادث _ سعید در حالی که هنوز از اتفاقی که برایش رخ داده بود در شوک به سر می برد در سالن انتظار دادگاه نشسته بود تا نوبت پرونده اش فرا برسد. وی هرازگاهی  به اطرافش نگاهی می انداخت تا متهم را ببیند و علت سوء استفاده از اعتمادش را بپرسد...
پلمپ دو واحد نانوایی متخلف در بندرعباس

صبح ساحل، حوادث _ فرماندار بندرعباس گفت: بازدیدهای سرزده از واحدهای نانوایی در این شهرستان تا دسترسی به نتیجه مطلوب ادامه می‌یابد. احمد مرادی در حاشیه بازدید سرزده از تعدادی از واحدهای نانوایی در سطح شهر اظهار داشت: نان از مهم‌ترین اقلام سبد غذایی خانوارهاست که باید با سهولت و با بهترین کیفیت به دست مردم برسد.
بندرعباس از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است

صبح ساحل، حوادث _ "بندرعباس از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است وتامین امنیت ازمهمترین اولویت كاری  من است". فرماندار جدید بندرعباس در اولین نشست خود گفت:درنخستین روز انتصاب خود نشست شورای تامین شهرستان بندرعباس برگزار كردم تا اهمیت این موضوع كاملا تبیین شود. 
ساخت ترالی شستشو و پانسمان اتوماتیک

صبح ساحل، حوادث _ ترالی شستشو و پانسمان اتوماتیک در تمام بخش های بیمارستان و درمانگاه ها که بیماران دارای زخم  می باشند جهت شستشو و پانسمان زخم بیمار است. 
تومور نیم کیلویی ازقلب یک بیمار خارج شد

صبح ساحل، حوادث _ با تلاش متخصصان مرکز آموزشی و درمانی شهید محمدی بندرعباس و دریک عمل جراحی نادر یک تومور نیم کیلویی از قلب یک بیمار زن 56 ساله خارج شد.
كاهـش 45 درصدي بيماري مـالاريا در هرمـزگان

صبح ساحل، حوادث _ از اوايل سالجاري تا25 شهريور سالجاري آمار مثبت بيماري مالاريا در هرمزگان 105 مورد مثبت به ثبت رسيده است.بر پایه گزارش مديريت مبارزه با بيماريهاي واگير مركز بهداشت استان هرمزگان  از تعداد 105 مورد مثبت بيماري مالاريا 13 مورد مثبت ايراني و 92 مورد مثبت مربوط به غير ايراني مي باشد.
رستورانهای غیربهداشتی در بندرعباس تعطیل شد

صبح ساحل، حوادث _ "هنگام برگشت از مسافرت چند روزه، درحالی که گرسنه بودیم خودرویمان را جلوی یکی از رستوران های بین راهی متوقف کردیم و وارد رستوران شدیم اما دقایقی بعد از صرف غدا من و دو نفر از دوستانم دچارحالت تهوع شدیم"
کشف خط لوله انتقال سوخت قاچاق درروستای گچین

صبح ساحل، حوادث _ فرماندار بندرعباس گفت:خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول حدود10 کیلومتر که توسط قاچاقچیان سوخت ازروستای گچین از توابع این شهرستان به سمت دریا احداث شده بود ،کشف و جمع آوری شد.
اجرای طرح واکسیناسیون تب برفکی درواحدهای دامی

 صبح ساحل، حوادث _ مدیرکل دامپزشکی هرمزگان گفت: مرحله اول واکسیناسیون تب برفکی در واحدهای دامی صنعتی ونیمه صنعتی و روستایی استان که از 13 شهریورماه جاری آغاز شد، تا 11 مهرماه ادامه می یابد.
دستگیری منتشركننده مطالب مبتذل در اینترنت

 صبح ساحل، حوادث _ رییس پلیس فتای كیش از دستگیری فردی كه اقدام به انتشار مطالب مستهجن در اینترنت كرده بود، خبر داد.
سه واحد صنفی متخلف در بندرعباس پلمپ شد

  صبح ساحل، حوادث _ در پی بازدید بازرس ویژه استاندار هرمزگان از بازار بندرعباس، سه واحد متخلف صنفی دراین شهرستان شناسایی و پلمپ شدند.
95 درصد موارد مثبت مالاریا در قشم افراد غیربومی هستند

صبح ساحل، حوادث _ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: 95 درصد موارد مثبت بیماری مالاریا در جزیره قشم از افراد غیربومی هستند.
وداع حاجی آبادی ها با زائران کربلا

زصبح ساحل، حوادث _ شهرستان حاجی آباد یکشنبه  تلخی را پشت سر گذاشت یکشنبه ای که خانواده هایی که منتظر عزیزانشان بودند تا از سفر برگردند به دیدنش بروند اما با جنازه عزیزانشان روبرو شدند و به جای سلام و خوش آمدگویی با آنها وداع کردند.
کشته شدن 197 نفر در جاده های استان

صبح ساحل، حوادث _ 197 نفر در 5 ماهه نخست سالجاری در سوانح جاده های برون استانی جان خود را از دست دادند،هزارو 97 نفر مجروح شدند. در این مدت 155 فقره تصادف فوتی و580 فقره تصادف جرحی به وقوع پیوست.
بی احتیاطی راننده اتوبوس، جان 19 زائر هرمزگانی را گرفت

صبح ساحل، حوادث _ بر اثر بی احتیاطی راننده یکدستگاه اتوبوس ولوو در کیلومتر 46 جاده شیراز - کازرون، 44 نفر زائر هرمزگانی کشته و مجروح شدند.دراین حادثه که درساعت 3:25 دقیقه بامداد دیروز براثر واژگونی اتوبوس حامل زائران کربلا رخ داد 19 نفر از جمله راننده اتوبوس در دم جان باختند.
باند زورگیری 'غلام سیاه' در بندرعباس متلاشی شد

 صبح ساحل، حوادث _ باند زورگیری "غلام سیاه" دستگیر شد. این باند به سرکردگی فردی 19 ساله به نام مستعار " غلام سیاه"  که تاكنون به 22فقره سرقت به عنف در طول دوماه اعتراف كردند و به اتهام چاقوکشی و تجاوز به عنف تحت تعقیب بودند در 23 مردادماه سال جاری متلاشی شد.
دستگيري 26 اخلالگر نظم عمومي در هرمزگان

صبح ساحل، حوادث _  رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان هرمزگان از اجراي طرح مقابله و برخورد با اخلالگران نظم عمومي و دستگيري 26 اخلالگر  در بندرعباس خبر داد.
فست فود‌ با طعم سرطان‌

 صبح ساحل، حوادث _  " یه فست فودی خوب می شناسم که ساندویج هاش حرف نداره خیلی خوشمزست شام بریم  اونجا"، " بچه ها امروز دعوت من همگی به فست فودی ..."، " کسی ناهار نخوره می خوام پیتزا بگیرم" و...
انبار قاچاقچیان سوخت در آتش سوخت

صبح ساحل، حوادث _  انبار خانگی سوخت قاچاق در یك واحد مسكونی درمحله سوروی بندرعباس منفجر شد. ساعت یک و 23 دقیقه بامداد بیست و چهارم مردادماه جاری زنگ تلفن 197 سازمان آتش نشانی بندرعباس به صدا در آمد که انبار زیرزمینی گازوییل در یك واحد مسكونی در محله سوروی دچار حریق شده است.
75درصدجرم‌ها درهرمزگان مربوط به میناب، بندرعباس و رودان است

 صبح ساحل، حوادث _ "بیش از 75 درصد جرائمی که در هرمزگان واقع شده مربوط به سه  شهرستان بندرعباس، میناب و رودان است".
واژگونی خودرو دربشاگرد، 20 نفر را روانه بیمارستان كرد

صبح ساحل، حوادث _  سرپرست فرماندهی انتظامی بشاگرد هرمزگان گفت: یك دستگاه خودرو وانت كه برای تامین آب شرب درحال برگشت از تنگه سهران به مقصد روستای 'بم بارك' بخش گوهران بود، براثر واژگونی تمامی 21 سرنشین آن زخمی و روانه بیمارستان شدند.
101 زندانی جرایم غیر عمد هرمزگانی منتظر دستان سخاوتمند نیکوکاران

صبح ساحل، حوادث _  درب زندان باز شد و جواد ساک به دست، از آن خارج شد. این جوان هنگام خروج از زندان چشم هایش را بست و با همان چشم های بسته قدم به بیرون گذاشت و دوست داشت تا چشم ها را باز می کند مریم را ببیند. 
دستگیری باند سارقان منزل و موتورسیکلت در بندرعباس

صبح ساحل، حوادث _  رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند سارقان منزل و موتورسیکلت در بندرعباس خبر داد. 


نمایش 3721 الی 3750 از مجموع 3911 خبر