December 19, 2018 - ، ساعت 15:38
 
 
عضو شورای شهر بندرعباس:
خیرین باید نگاه خود را به سمت توانمندسازی نیازمندان تغییر بدهند


صبح ساحل ، اجتماعی -  عضو شورای شهر بندرعباس گفت: ساختن مدرسه و بیمارستان کار خیرین نیست بلکه این وظایف دولت است درواقع خیرین باید نگاه خود را به سمت توانمندسازی نیازمندان در جامعه تغییر دهند. 

کیانوش جهانبخش در پنجاه و سومین جلسه شورای شهر بیان داشت: بسیاری از خیرین فکر می‌کنند باید مدرسه و درمانگاه بسازند غافل از اینکه می‌توانند با استفاده از امکانات خود زمینه خودکفایی نیازمندان و فقرا را فراهم کنند.

وی با اشاره به اینکه فقر حاصل زیاده‌خواهی برخی از افراد در جامعه است گفت: زمانی که عدالت از بین برود و افرادی زیاده‌خواه در جامعه رشد کنند فاصله‌ای بین اقشار جامعه به وجود می‌آید که نتیجه آن فقر و افزایش آن است.

این مقام مسئول تصریح کرد: نباید کشوری با این غنای منابع درگیر فقر باشد که همه این‌ها نتیجه سوء مدیریت، رانت و پارتی‌بازی‌های برخی از افراد است.

عضو شورای شهر بندرعباس با تأکید بر اینکه جامعه فقیر هیچ‌گاه توسعه پیدا نمی‌کند افزود: در شهر بندرعباس به دلیل افزایش فقر شاهد زیادشدن سکونت‌گاه‌های غیررسمی، متکدیان و آسیب‌های اجتماعی دیگری مانند دزدی و اعتیاد هستیم که باید برای آن فکری کرد.

جهانبخش تأکید کرد: در گذشته شرایط در شهر بندرعباس بهتر بود زیرا افراد به شغل آبا و اجدادی خودشان می‌پرداختند و از دریا روزی خود را در می آورند اما با قاچاقچی شمردن همین افراد و مبارزه با آنها فقر نیز افزایش یافت توصیه می‌کنم بگذارید مردم به حرفه‌ گذشته خود برگردند.ارسال شده: ساعت: 8:05

کلمات کلیدی: کیانوش جهانبخش ، پنجاه و سومین ، جلسه شورای شهر

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
تاوان گذشته ها را می دهم

رفع رکود پروژه شهرک حمل ونقل بندرعباس با تزریق تسهیلات بانکی

کرایه اتوبوس ها افزایش می یابد

لیست برگزیدگان شوراهای اسلامی در بندرلنگه، هرمز، میناب، خمیر و رویدر

امشب فینال فوتسال کارمندان