قهرمانان و ورزشکاران چهارشنبه با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنندورزشکاران و قهرمانان کشورمان روز چهارشنبه با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از فارس، ورزشکاران و تیم‌های مدال آور ورزش ایران در سال 1402 روز چهارشنبه یکم آذرماه با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت و والیبال ایران که هم اکنون پر افتخارترین رشته گروهی ورزش ایران محسوب می‌شود، تنها رشته‌ای است که در چهار رده سنی زیر 16 سال، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این مراسم شرکت می‌کند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در سال 1402 و در کشور بحرین به مقام قهرمانی جهان دست یافت و طلایی شد و تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در رقابت‌های جهانی آرژانتین نایب قهرمان شد و بازیکنان این تیم مدال نقره دریافت کردند.

تیم ملی والیبال زیر 16 سال ایران نیز با کسب مقام قهرمانی در زیر 16 آسیا و آسیای مرکزی دبل طلایی در سال 1402 داشت تا سال آینده به عنوان قهرمان آسیا در رقابت‌های قهرمانی جهان زیر 17 سال شرکت کند.

تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران نیز با کسب مقام قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو و نایب قهرمانی آسیا در ارومیه، از دیگر نمایندگان والیبال کشورمان در دیدار با مقام معظم رهبری هستند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها