شوک به النصر قبل از بازی با پرسپولیس؛ ستاره اسپانیایی بازی با پرسپولیس را از دست خواهد دادستاره تیم النصر به احتمال فراوان بازی با پرسپولیس را از دست خواهد داد.

به گزارش صبح ساحل، تیم النصر عربستان در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه ۶ آذرماه از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه خانگی خود مرسل پارک به مصاف تیم پرسپولیس ایران خواهد رفت. شاگردان کاسترو هم‌اکنون با ۱۲ امتیاز در صدرجدول گروه پنج این رقابت‌ها قرار دارند و خیال خود را بابت صعود به دور بعدی این رقابت‌ها راحت کردند اما آنها در تلاش هستند تا با پیروزی در این بازی صدرنشینی خود را نیز تثبت کنند.

به گزارش سایت خبری اسپورت ۳۶۰ النصری‌ها در این بازی حساس آیرمیک لاپورت ستاره اسپانیایی خود را به دلیل مصدومیت در خط دفاعی در اختیار نخواهد داشت. لاپورت پیش از بازی النصر در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ عربستان مقابل الفحیا در استخر خانگی خود دچار مصدومیت شد و روند درمان وی تاکنون خوب پیش نرفته تا به نظر برسد او در بازی حساس مقابل پرسپولیس نیز یاران خود را همراهی نکند و این موضوع می‌تواند یک شانس بزرگ برای پرسپولیس و مهاجمین این تیم در این بازی سرنوشت‌ساز باشد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها