استاندار هرمزگان:

تجمعات ساحلی بندرعباس کنترل شوداستاندار هرمزگان، شامگاه پنجشنبه ۲۵ دی ماه در بازدید از ساحل بندرعباس به صورت سرزده و غیر رسمی از شرایط حضور مردم در ساحل بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش صبح ساحل،فریدون همتی با حضور در بین مردم و گفت و گو با آنان وضعیت تجمعات، روشنایی ساحل و خدمات رسانی شهرداری را مورد بازدید قرار داد. 

استاندار هرمزگان با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از تجمعات خانوادگی در سواحل ابراز نگرانی و تصریح کرد: فرمانداری بندرعباس بر اجرای دستورالعملهای وزارت بهداشت در  شهر بندرعباس با وضعیت زرد نظارت و کنترل بیشتری داشته باشد. 

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی نیز باید از عرضه قلیان در سواحل بندرعباس جلوگیری کند.  

همتی با قدردانی از مردم به سبب استفاده از ماسک در سطح شهر تاکید کرد: مسئولان و مردم نیز اجازه ندهند مسافران با عدم رعایت الزامات بهداشتی شرایط مناسب استان را تغییر دهند.

وی با اشاره به آب و هوای مناسب استان هرمزگان در این شرایط تاکید کرد: چنانچه نظارت مردمی و مسوولان بر حضور و رفتار مسافران و گردشگران صورت نگیرد دچار موج جدید کرونا خواهیم شد.

استاندار عنوان کرد: فروکش کردن کرونا در هرمزگان نباید به عادی انگاری منجر شود بلکه رعایت پروتکل ها تا ریشه کن شدن بیماری استمرار یابد. 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها