کویت، حمله موشکی از عراق به پایگاه آمریکا را تکذیب کردریاست ستاد مشترک ارتش کویت برخی خبرهای رسانه ای مبنی بر حمله موشکی از خاک عراق به یک پایگاه آمریکا در کویت را تکذیب کرد.

ایرنا نوشت: ریاست ستاد کل مشترک ارتش کویت در صفحه خود در توییتر اعلام کرد: این ریاست مطالب منتشر شده در رسانه ها مبنی بر عبور سه موشک از فضای مرزهای کویت به سمت اطراف یک پایگاه آمریکایی را تکذیب می کند. این بیانیه افزود: مرزهای کویت باثبات و امن است و شاهد هیچ حادثه ای نبوده است.

ریاست ستاد کل مشترک ارتش کویت دراین بیانیه خواستار دقت در برخورد با اینگونه اطلاعات و اخباری شده است که به گفته این ستاد باعث برهم خوردن امنیت و ثبات کویت می شود.

یک منبع آگاه پیش از این گفته بود که یک پایگاه نظامی آمریکا در مرز عراق و کویت هدف حمله ای موشکی قرار گرفته اما در این حادثه کسی آسیب ندیده است. برپایه این گزارش، خبرنگار شبکه تلویزیونی روسیا الیوم در عراق نیز جمعه شب گفته بود که سه موشک به  سمت بخش «سفوان» در مرز با کویت شلیک شده است.

شبکه خبری کان رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که سه موشک به سمت یک پایگاه آمریکا در نزدیکی مرز عراق با کویت شلیک شده که یکی از این موشک‌ها در خاک کویت فرود آمده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها