امارات اطلاعات 9 میلیون خارجی مقیم این کشور را تحویل رژیم صهیونیستی دادیک وب‌سایت عربی گزارش کرد، یک سند رسمی نشان می‌دهد امارات عربی متحده اطلاعات بیش از 9 میلیون خارجی مقیم این کشور را تحویل رژیم صهیونیستی داده است.

فارس نوشت: وب‌سایت «مجهر الجزیره» اعلام کرد، وزارت خارجه امارات اطلاعات مربوط به ۹.۴۰۵.۸۴۰ خارجی مقیم این کشور را به همراه نامه‌ای رسمی که به امضای «حمد مطر الشامسی» مدیر بخش امور دیپلماتیک رسیده، به رژیم صهیونیستی تحویل داده است. در نامه مذکور آمده، پیرو نامه‌ها و توافقنامه سابق درباره همکاری مشترک برای تأمین امنیت نمایشگاه بین‌المللی «اکسپو ۲۰۲۰» (که قرار است در ماه اکتبر ۲۰۲۱ در امارات برگزار شود) این اطلاعات فرستاده شده است. اطلاعات داده شده شامل اسم، عکس، تابعیت، کپی گذرنامه، شماره تلفن و نیز مکان اقامت افراد مذکور است.

در ادامه این نامه آمده، بر اساس توافقنامه امضا شده میان طرفین، اطلاعات مذکور «بسیار محرمانه» است و  نباید بدون اطلاع قبلی در زمینه دیگری استفاده شود.

   

    

 

 در اواخر سال ۲۰۱۹ «اسرائیل کاتز» وزیر خارجه وقت رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ امارات شرکت می‌کند و توافقنامه‌ای در همین زمینه با ابوظبی امضا کرده است. رسانه‌ها چندی پیش از توافق میان « آردن ترابلسی» رئیس شرکت صهیونیستی «سوپرکام» (SuperCom) و «عبدالله بن طوق المری» وزیر اقتصاد امارات برا تأمین امنیت نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ خبر داده بودند.

رئیس شرکت سوپرکام بر اساس این توافق گفته، تمام مسلمانانی که قصد شرکت در نمایشگاه مذکور را دارند باید از از دست‌بندهای الکترونیکی این شرکت استفاده کنند.

در ادامه این گزارش آمده، شرکت سوپرکام تحت نظارت موساد است و گزارش رسانه‌ها حاکی از آن است که موساد دفتر خود در دبی را افتتاح کرده است. امارات  در سپتامبر سال۲۰۲۰ با وساطت دولت وقت آمریکا به ریاست دونالد ترامپ، توافقنامه‌ سازش با رژیم اشغالگر قدس موسوم به «توافق‌های آبراهام» را امضاء و رسما با تل‌آویو روابط دیپلماتیک برقرار کرد و پس از آن چندین توافق همکاری با اسرائیل امضا کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها