برقراری پرواز هفتگی «هما» از بندرعباس به دبیمدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از برقراری پرواز بندرعباس به دبی خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «حسین جهانی»، مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، از برقراری پرواز بندرعباس به دبی خبر داد گفت: این مسیر پروازی از ۱۱ آبان‌ امسال در روز‌های شنبه و سه‌شنبه هر هفته برقرار می‌شود. جهانی در ادامه گفت: این پرواز روز‌های شنبه در ساعت ۱۷ و ۱۰ دقیقه فرودگاه بندرعباس را ترک می‌کند. برگشت این پرواز در ساعت ۲۱ از فرودگاه دبی به مقصد بندرعباس پرواز می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد:  پرواز‌های روز‌های سه‌شنبه در ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه از فرودگاه بندرعباس به مقصد دبی انجام می‌شود. بازگشت این پرواز در ساعت ۱۸ و ۲۵ دقیقه همان روز دبی را به مقصد بندرعباس ترک می‌کند. جهانی در پایان یادآور شد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" با بهره‌گیری از هواپیما‌های ATR ۷۲-۶۰۰ گسترش پرواز‌های منطقه‌ای را مورد توجه قرار داده است و هم اکنون این هواپیما‌ها در جنوب کشور علاوه بر انجام پرواز‌های استانی، پرواز‌های منطقه‌ای را از بندرعباس به کشور‌های حاشیه خلیج فارس انجام می‌دهند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها