پرداخت ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در قشممدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان هرمزگان گفت: درسالجاری با تکمیل ۵۲ پرونده در بانک‌های عامل، ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در قشم پرداخت شد.

  

به گزارش صبح ساحل، منوچهر دانشمند روز دوشنبه در کارگروه اشتغال شهرستان قشم افزود: تاکنون ۴۵۰ پرونده در جزیره قشم متقاضی شناسایی شده‌ که از این تعداد ۱۷۰ پرونده به بانک معرفی شده‌است.

وی ادامه داد: این پرونده‌ها در هفت روستای مَلِکی، سهیلی، هفت‌رَنگو، چاهوی شرقی، گَوَرزین، دوربِنی، گوران و شهر طَبل تکمیل شده است و به زودی به بانک‌های عامل معرفی می‌شود.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام استان هرمزگان تصریح کرد: کارگروهی در روستاها با حضور دهیاران، امامان جمعه و شوراها تشکیل می‌شود که با حضور نماینده این بنیاد و بانک، کلیه خدمات در همان روستا به متقاضی ارایه می‌شود.

وی اظهار کرد: این تسهیلات از ۲۰۰ میلیون ریال تا ۱۵ میلیارد ریال و با کارمزد چهار درصد و سه تا ۶ ماه تنفس در بازپرداخت به متقاضیان واگذار می‌شود.

دانشمند افزود: این تسهیلات برای بنگاه های خرد تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال و برای بنگاه‌های بزرگ اقتصادی تا سقف ۱۵ میلیارد قابل پرداخت است.

   

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها