سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان:

امنبت سرمایه گذاری در هرمزگان باید تقویت شودجلسه شناسایی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان به ریاست علی فیروزی سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان برگزار شد.

علی فیروزی سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان، در این نشست با اشاره به تشکیل کارگروه مقررات زدایی به ریاست استاندار و دبیری مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، عضویت دادستان و سایر دستگاه‌های نظارتی و دستگاه های مربوطه، گفت: سیاست استان در حوزه سرمایه گذاری با محوریت «مرکز خدمات سرمایه گذاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی» خواهد بود و هر آنچه در مورد سرمایه گذاری در استان اتفاق می افتد باید تحت نظارت مرکز خدمات سرمايه گذاری باشد.

وی افزود: تلاش خواهیم کرد امنیت سرمایه گذاری در سطح استان را تقویت کنیم. مهدی دسینه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان نیز در این نشست، بیان داشت: فلسفه وجودی مرکز خدمات سرمایه گذاری، حمایت از سرمایه گذاران و رفع مشکلات آنان است و برای یکپارچه شدن داده ها و بانک اطلاعاتی قابل اتکا در این مرکز به عنوان کانون مراجعه سرمایه گذاران، همه دستگاه های اجرایی باید با مرکز خدمات همکاری کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها