پدافند هوایی امارات همزمان باشنیده شدن صدای انفجارها در ابوظبی فعال شدمنابع خبری بامداد دوشنبه از فعال شدن پدافند هوایی امارات متحده عربی در ابوظبی و شنیده شدن صدای چند انفجار خبر دادند.

به گزارش صبح ساحل، کانال تلگرامی صابرین نیوز گزارش داد، به دنبال فعال شدن پدافند هوایی امارات متحده عربی، صدای چهار انفجار و سپس صدای آژیر خطر در ابوظبی شنیده شده است.

بر اساس این گزارش، به دنبال فعالیت پدافند هوایی امارات، فعالیت در فرودگاه ابوظبی متوقف شده است.

 تصاویری از واکنش پدافند امارات در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

خبرگزاری رسمی امارات متحده عربی (وام) به نقل از وزارت دفاع این کشور گزارش داد، دو موشک بالستیک که به سمت امارات شلیک شده بود توسط پدافند این کشور رهگیری و منهدم شد. این حمله هیچ خسارت جانی در پی نداشته است.

این در حالی است که دوشنبه  گذشته نیز در پی حملات موشکی و پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به خاک امارات متحده عربی، انفجاری در نزدیک مخازن شرکت نفت «ادنوک» و یک انفجار دیگر در فرودگاه بین المللی ابوظبی رخ داد که بر اثر آن، سه نفر کشته و ۶ نفر دیگر زخمی شدند.

امارات به تازگی حملات خود به یمن را تشدید کرده است و نیروهای تحت امر خود را که گردان‌های «العمالقه» (غول) می‌نامند و از گروه‌های سلفی، تکفیری و داعش تشکیل شده برای حمله به استان شبوه اعزام کرده است.

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها