فرمانده مرزبانی هرمزگان:

۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های سیریک کشف شدفرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف محموله سنگین سوخت قاچاق در مرز‌های آبی هرمزگان خبر داد.
به گزارش صبح ساحل، «سردار حسین دهکی»، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، مرزبانان استان هرمزگان در پایگاه دریابانی میناب  با اشراف و تسلط اطلاعاتی از وجود مقادیری سوخت قاچاق در سواحل سیریک مطلع و بلافاصله بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی در ادامه گفت: مرزبانان با تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام شدند و توانستند در عملیاتی مقتدرانه یک فروند شناور و سه مشک بزرگ ماری شکل حاوی ۱۵۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق را به ارزش ۳۹ میلیارد  ریال از قاچاقچیان کشف کنند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: قاچاقچیان با توجه به نداشتن تاب مقاومت در برابر مرزبانان شناور حامل مشک های سوختی را رها کرده و  از محل متواری شدند که تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری آنها ادامه دارد.
گفتنی است؛ روز گذشته نیز مرزبانی هرمزگان در بندرلنگه موفق به توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق در جزیره فارو شده بودند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها