بازدید مدیرعامل آبفا و رئیس دادگستری میناب از آبشیرین‌کن کرگان؛

یک دستگاه تانکر آبرسانی برای تامین آب مورد نیاز کرگان اختصاص یافترئیس دادگستری شهرستان میناب به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از روند احداث آبشیرینکن کرگان بازدید کرد.
 
به گزارش صبح ساحل، عبدالحمید حمزه پور در این بازدید با اشاره به وضعیت آب کرگان افزود: در حال حاضر آب این شهر از چاه های واقع در رکن آباد تامین می شود که برای جبران کمبود آب جمعیت شش هزار نفری کرگان عملیات احداث آبشیرینکن این شهر با سرمایه گذاری شستا وابسته به سازمان تامین اجتماعی آغاز شد.
وی با بیان اینکه روند تکمیل این سایت برخلاف پیش بینی، کند بوده است، تصریح کرد، این آبشیرینکن سه هزار مترمکعب ظرفیت دارد که سرمایه گذار متعهد شده پروژه مذکور را تا پایان شهریورماه امسال از طریق شیرین سازی آب دریا وارد مدار بهره برداری کند.
مدیرعامل آبفا در عین حال از اختصاص یک دستگاه تانکر آبرسانی برای جبران کمبود آب این شهر خبر داد و ابراز امیدواری کرد، با همکاری شهرداری کرگان بتوانیم کمبودهای این شهر را از طریق آبرسانی سیار مرتفع کنیم.
حمزه پور همچنین با قدردانی از علی گرمه ای رئیس دادگستری شهرستان میناب و حساسیت این مجموعه نسبت به تامین آب مورد نیاز کرگان و همچنین تکمیل پروژه های نیمه تمام ابراز امیدواری کرد، این تعامل و همکاری باعث رفع موانع و بهبود وضعیت خدمات رسانی به مردم شود.
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها