زمان ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال مشخص شدثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال از ۱۴ الی ۲۰ تیرماه به شکل برخط و از طریق سامانه برگزار خواهد شد.

به گزارش صبح ساحل، «حسن کامرانی فر»، دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری نشست مشترک با اعضاى کمیته‌های بدوی و استیناف انتخابات فدراسیون گفت: پیرو مصوبه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که دهم خرداد برگزار شد، مقرر شد مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای انتخاب برخی از اعضای هیات رئیسه که شامل رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده باشگاه‌ها در هیات رئیسه فدراسیون خواهد بود در تاریخ ۸ شهریورماه برگزار شود و اقدامات لازم در این زمینه صورت بگیرد. به دنبال انجام این امر فدراسیون فوتبال مقدمات کار خود را مطابق اساسنامه و مقررات انتخاباتى آغاز کرده و برای انجام آن برنامه زمان بندی دقیقی شامل تمامی مواعد انتخاباتی تهیه و به کلیه مبادی مربوطه ارجاع شده است.

او گفت :بسیاری از فعالیت‌های مربوط به برگزاری انتخابات بر عهده کمیته‌های مرتبط فدراسیون شامل کمیته‌های بدوی و استیناف انتخابات است که آغاز شده و با توجه به فاصله زمانى باقیمانده تا برگزارى مجمع انتخاباتى در تاریخ هشتم شهریورماه، اولین جلسه با این اعضا هفته گذشته به منظور تبیین و مرور دستورالعمل ها، تدوین تقویم و بررسى مسیر روند انتخابات در محل فدراسیون برگزار شد. مطابق اساسنامه و همچنین با توجه به برنامه زمان بندی، فراخوان برگزاری این انتخابات تهیه شد که پس از تایید در روزنامه‌های کثیرالانتشار و سایت فدراسیون منتشر خواهد شد. طبق اساسنامه باید ۶۰ روز قبل از انتخابات این امر صورت پذیرد. به جهت اینکه ۶۰ روز قبل آن روز جمعه ۱۰ تیرماه می‌باشد که روز تعطیل رسمی است، این فراخوان روز پنجشنبه ۹ تیرماه منتشر می‌شود. همچنین جلسات طبق اساسنامه و مقررات انتخابی برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

سال گذشته شهاب الدین عزیزی توسط هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از سمتش برکنار شد و میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد.

کامرانی فر عنوان کرد: در ادامه در خصوص زمان ثبت نام کاندیدا‌ها گفت: از ۱۴ تا ۲۰ تیرماه زمان ثبت نام متقاضیان و کاندیدا‌ها در فدارسیون است. در مدت یک هفته تعیین شده، همه متقاضیان با مراجعه به سامانه برخط فدراسیون برای برگزاری مجامع می‌توانند درخواست شان را برای شرکت در پست‌های مد نظر ارایه کنند و پس از آن و در مهلت یک هفته‌ای یاد شده و پس از ثبت نام در سامانه و طبق اساسنامه برای تحویل اصل مدارک و مستندات در محل فدراسیون حضور پیدا کرده و آن را تحویل دبیرخانه مجمع دهند. آنچه مسلم است در نهایت مدارک برای بررسی و تایید صلاحیت کاندیدا‌ها تحویل کمیته بدوی و در صورت نیاز کمیته استیناف انتخابات می‌شود.

انتخابات فدراسیون فوتبال هشتم شهریور برگزار خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها