۱۰ مخزن جدید ذخیره آب به سایه خوش ارسال شدمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از ادامه خدمت رسانی در چهارمین روز پس از زلزله بندرلنگه با ارسال ۱۰ مخزن جدید ذخیره آب به منطقه آسیب‌دیده سایه خوش خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا، عبدالحمید حمزه پور عصر سه‌شنبه در آیین ارسال مخازن آب به منطقه زلزله زده سایه خوش با بیان اینکه خدمات‌رسانی آبفا تا زمان پایداری شرایط در مناطق زلزله زده ادامه خواهد داشت، افزود: آبرسانی از طریق شبکه توزیع روستاهای زلزله زده در حال انجام است و اکیپ اتفاقات آبفا نیز در روستاهای زلزله زده مستقر شده اند تا روند خدمات رسانی با سرعت انجام شود.
وی با اشاره به اینکه در روز دوم بعد از زلزله ۱۰ مخزن ذخیره ثابت در نقاط مختلف روستاها نصب شده بود، ادامه داد، با هدف تسهیل در دسترسی مشترکان و همچنین امدادگران به آب آشامیدنی، ۱۰ مخزن ثابت جدید نیز در چهارمین روز پس از زلزله با ظرفیت ۵۰ هزار لیتر در نقاط مختلف روستاها نصب شد تا ظرفیت مخازن نصب شده در این مناطق به ۱۰۰ هزار لیتر برسد.
مدیرعامل آبفای هرمزگان اظهارداشت: با راه اندازی سرویس های بهداشتی در نقاط مختلف روستاهای زلزله زده، شرکت آب و فاضلاب استان با ارسال لوله و اتصالات جدید اقدام به تامین آب سرویس های احداث شده کرد.
وی تصریح کرد: با هدف سرعت بخشی در انجام کارها ۲ اکیپ جدید نیز به رفع اتفاقات اضافه شدند که امیدواریم روند نصب شیرآلات و لوله گذاری در کمترین زمان ممکن انجام شود.
حمزه پور در ادامه با بیان اینکه آبفا از هیچ کوششی برای تامین نیاز آبی روستاها دریغ نمی کند، گفت: خدمات رسانی در مناطق زلزله زده همچنان ادامه خواهد داشت و اکیپ اتفاقات تا زمان پایداری کامل آب در کنار مردم خواهند ماند.
وی در پایان گفت: آبرسانی سیار نیز در مناطق زلزله زده بوسیله چهار تانکر در حال انجام است تا نیاز آبی مردم با کمترین دغدغه مرتفع شود.

 


زلزله های پی درپی بویژه ۶.۱ و۶.۳ ریشتری بامداد شنبه - یازدهم تیرماه - در بندر خمیرو بندرلنگه استان هرمزگان رخ داد که در این حادثه تاکنون ۱۱۱ نفر مصدوم و پنج نفر فوت شدند.
براثر این زمین لرزه ها که چندین پس لرزه بزرگ نیز به دنبال داشته، شماری از واحدهای مسکونی به طور کلی تخریب شدند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها