رئیس کل گمرک منصوب شدوزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، محمد رضوانی‌فر را به‌عنوان رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایمنا، سید احسان خاندوزی با صدور حکمی، محمد رضوانی‌فر را به سمت معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

متن حکم رئیس کل جدید گمرک به شرح زیر است:

«جناب آقای محمد رضوانی‌فر

نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود در راستای اجرای اسناد بالادست نظام، برنامه‌های دولت سیزدهم و برنامه‌های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی، موارد ذیل در اولویت برنامه‌های شما قرار گیرد:

- توسعه و توانمندسازی سرمایه انسانی گمرک با هدف ارتقای بهره‌وری نظام گمرکی

- گسترش ارتباط با سازمان‌های بین‌المللی و تقویت همکاری‌های منطقه‌ای در حوزه تجارت فرامرزی

- برون‌سپاری ارائه خدمات منطبق بر سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی و طرح‌ریزی شیوه‌های نوین مشارکت بخش خصوصی در ارتقای زیرساخت‌های گمرکی

- بازمهندسی و اصلاح فرایندها در رویه‌های مختلف گمرکی و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین با هدف چابک‌سازی و افزایش سرعت دقت در تشریفات گمرکی

- اصلاح نظام ارزش‌گذاری کالاهای وارداتی و صادراتی گمرکی

- بهبود ارتقای رتبه ایران در شاخص تجارت فرامرزی با همکاری سایر دستگاه‌های مربوطه

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت‌محوری، انقلابی‌گری، مردم‌داری، پاک‌دستی، فسادستیزی و قانون‌مداری، در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات مجدانه بکوشید.

توفیقات جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید احسان خاندوزی»

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها