آگهی مناقصه یک مرحله‌ای شركت صبا فولاد خليج فارسشركت صبا فولاد خليج فارس در نظر دارد «مناقصه اجرای روشنایی بلوار های اصلی و محوطه انباشت برداشت به صورت PC» را از طریق برگزاري مناقصه یک مرحله‌اي به پيمانكاران واجد شرایط و دارای یکی از رتبه های 5 در رشته تاسیسات و تجهیزات یا  نیرو و برق محول نماید. لذا از کلیه اشخاص حقوقی که در این حوزه فعالیت دارند، دعوت به عمل می‌آید جهت دریافت اسناد مناقصه به شرح ذیل یا به آدرس: بندرعباس، کیلومتر 13 بزرگراه شهید رجایی، منطقه ویژه اقتصادی و صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، شرکت صبافولاد خلیج فارس، واحد حقوقی مراجعه نمایند.
نحوه دریافت اسناد مناقصه
1-واریز مبلغ 1،000،000 ریال بابت خرید اسناد به شماره حساب 1036203591 و شماره شبا IR570700001000223620359001 نزد بانک رسالت گلشهر بندرعباس به نام شرکت صبا فولاد خلیج فارس.
2-ارسال نامه اعلام آمادگی که در آن ایمیل رسمی آن شرکت همراه با شماره تماس با کارشناس مربوطه ذکر شده باشد. به علاوه فیـش واریزی میبایست به دبـیرخانه کمیسیون معـاملات به آدرس ایمیل زیر با موضـوع اعـلام آمادگی برای شرکت در مناقصه Email: tco@sabasteel.co
پس از دریافت فیش‌های ارسالی، اسناد مناقصه، قرارداد و تمامی تغییرات احتمالی از طریق ایمیل به مناقصه‌گران ارسال و اعلام خواهد شد.
تضمین شرکت در مناقصه: 
ضمانتنامه بانکی جهت شرکت در مناقصه به مبلغ 11,000,000,000 (یازده میلیارد) ریال
جدول زمانی انجام مناقصه:
از كليه متقاضيان دعوت به عمل می‌آید پس از دریافت اسناد مناقصه، پیشنهاد خود را در سه پاكت جداگانه (شامل ضمانت‌نامه بانکی، اسناد فنی و پیشنهاد قیمت) مهر و موم شده، مطابق با جدول زمانی مناقصه تا ساعت 16 مورخ  12/10/1401 به آدرس ذيل تسلیم نمايند.
آدرس جهت تسلیم اسناد: 
استان هرمزگان، بندرعباس، كبلومتر 13 جاده بندر شهيد رجايي، منطقه ويژه اقتصادي صنايع معدني و فلزي خليج فارس، مجتمع صبا فولاد خليج فارس، واحد حراست 
متقاضیان برای آگاهی بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن 3100 با کد ۰۷۶ داخلی 2119 (دبیرخانه کمیسیون معاملات) و داخلی2515 (اطلاعات فنی) تماس حاصل نمایند. 
شـايان ذكر است به پيشنهاداتي كه داراي شرايط مشخص شده در مناقصه نبوده و همچنين خارج از زمان و مکان مقرر ارسال گردند، ترتيب اثر داده نخواهد شد.
هزینه انتشار آگهی درج شده در روزنامه به عهده برنده مناقصه می‌باشد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها