افتتاح و آغاز ساخت ۱۰ پروژه در شیرازهمزمان با دهه فجر، طی مراسمی، بهره‌برداری یا آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه مربوط به مدیریت شهری در شیراز، تحت عنوان"جهش عمرانی"، آغاز شد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، شهردار شیراز در مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه عمرانی، گردشگری، تفریحی و ... در مجتمع گردشگری، تفریحی و اقامتی کوهستان دراک گفت: در قالب جشنواره "جهش عمرانی" عملیات اجرایی ۱۱۲ پروژه با اعتبار۱۳ هزار و ۴۱۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف حمل‌ونقل ریلی، ساختمانی، تقاطع غیرهمسطح، زیرگذر، بوستان و مجموعه ورزشی، احداث بولوار و بزرگراه، آتش‌نشانی، زیباسازی، زیرسازی، بهسازی و آسفالت آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی بیان کرد: تنوع پروژه‌ها و تعداد آن‌ها به حدی است که در یک روز امکان افتتاح و بهره‌برداری آن وجود نداشت و به همین دلیل در چند مرحله در دهه فجر و اعیاد پیش رو شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ها خواهیم بود.

او با اشاره به افتتاح مجتمع گردشگری، تفریحی و اقامتی کوهستان (دراک) به‌عنوان یکی از این پروژه‌ها، افزود: هزینه این پروژه سال ۹۳ از طریق فروش اوراق مشارکت تأمین شد و این مرکز رفاهی به ۱۳ هزار نیروی شهرداری شیراز و همه مردم این کلان‌شهر تقدیم می‌شود؛ چراکه معتقدیم پیش‌نیاز تکریم شهروندان، تکریم کارکنان مدیریت شهری است.

شهردار شیراز گفت: در آخرین جلسه فوق‌العاده صحن علنی شورای شهر شیراز نیز بودجه ۲۱ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومانی به شورای اسلامی شهر تقدیم کردیم که هم‌اکنون در دست بررسی است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها