فراخوان معلمان و اساتید دانشگاه برای مشارکت در سیاست گذاری کلان تعلیم و تربیتستاد تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی از معلمان، اساتید دانشگاه و فعالان عرصه تعلیم و تربیت برای مشارکت در سیاست گذاری کلان و حل مسائل و چالش‌های نظام پرورشی و آموزشی کشور دعوت کرد.

به گزارش صبح ساحل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، فراخوان مشارکت در سیاست‌گذاری کلان عرصه تعلیم و تربیت، توسط ستاد تعلیم و تربیت دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

ستاد تعلیم و تربیت به عنوان یکی از ارکان سیاست‌گذاری در شورای عالی انقلاب فرهنگی با رویکردی تحولی تاسیس شده است.

این ستاد در مدت کوتاه تاسیس خود فعالیت‌های گسترده ای، همچون برگزاری ده‌ها نشست با اساتید، مسئولین و فعالان میدانی عرصه تعلیم و تربیت، تدوین سند ابرمسائل عرصه تعلیم و تربیت، تشکیل کمیسیون متشکل از اساتید و فعالان عرصه تعلیم و تربیت، تشکیل میزهای تخصصی برای حل مسئله و ساماندهی شبکه تعاملی مستمر، تصویب برنامه تحولی دانشگاه فرهنگیان، تصویب کلیات تشکیل سازمان ملی ارزیابی را آغاز کرده است.

ستاد تعلیم و تربیت با انتشار فراخوان مشارکت از معلمان، اساتید دانشگاه و فعالان عرصه تعلیم و تربیت دعوت کرد که با تکمیل فرم زیر آمادگی خود را برای مشارکت جهادی در حل مسائل و چالش‌های نظام پرورشی و آموزشی کشور اعلام کنند.

آدرس پرسش نامه:
https://https://survey.porsline.ir/s/Avqh۸gc

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها