پهلوگیری ۲ کشتی با ۱۳۲ هزار تن گندم در بندر شهید رجاییمدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آمادگی ۲ کشتی با بار ۱۳۲ هزار تن گندم برای پهلوگیری در بندرشهید رجایی خبرداد.

   

به گزارش صبح ساحل، حسین عباس‌نژاد ظهر امروز در تشریح آخرین وضعیت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بندر شهید رجایی بندرعباس اظهار داشت: در حال حاضر یک فروند کشتی حامل بار گندم در اسکله 14 بندر شهید رجایی پهلودهی شده است. 

وی افزود: مجموع بار این کشتی حدود 61 هزار و 500 تن است که قرار است بعد از تخلیه به انبارهای گندم شهید رجایی منتقل شوند. 

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: بخش دیگری از این بار گندم هم قرار است به صورت حمل یکسره به سراسر کشور منتقل خواهد شد. 

وی تصریح کرد: تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندرگاه شهید رجایی به صورت شبانه روزی در حال انجام است و پس از تخلیه این کشتی، دو کشتی دیگر حامل بار گندم پهلودهی و تخلیه خواهند شد. 

عباس‌نژاد گفت: این دو کشتی در مجموع حامل 132 هزار تن گندم هستند که به محض تکمیل اسناد در اسکله‌های اختصاصی بندر شهید رجایی پهلودهی می‌شوند. \r\n

وی ادامه داد: بندر شهید رجایی به عنوان یکی از مهم‌ترین مبادی ورودی کالای اساسی کشور دارای 18 باب انبار مسقف، 6 پست اسکله ویژه کالای اساسی، 90 هزار متر مربع محوطه بارانداز و سه پایانه نگه‌داری فرآورده‌های روغن خوراکی است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها