هشدار سرکنسولگری ایران در دبی به هموطنانسرکنسولگری ایران در دبی به هموطنان ایرانی مقیم این شهر نسبت به اقدامات برخی از افراد سودجو هشدار دارد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، در متن اطلاعیه سرکنسولگری ایران در دبی در این ارتباط آمده است: نظر به اینکه بر اساس خبرهای واصله تعدادی افراد سودجو جهت انجام خدمات کنسولی ایرانیان مقیم، اقدام به اخذ هزینه‌های نامتعارف و گزاف از هموطنان می‌نمایند، به اطلاع هموطنان گرامی می‌رساند کلیه خدمات کنسولی به صورت حضوری در محل سرکنسولگری و با پرداخت تعرفه‌های اعلام شده از سوی دولت و از طریق باجه بانک ملی داخل کنسولگری در قبال ارائه قبض پرداخت انجام می‌پذیرد.

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارت‌های شمالی همچنین توصیه کرد ایرانیان جهت انجام کلیه امور کنسولی مستقیما به بخش‌ کنسولی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در دبی مراجعه نمایند و از تماس و یا دیدار با افراد ناشناس و پرداخت هزینه‌های نامتعارف از طریق ایشان، اکیدا خودداری نمایند.

در پایان این بیانیه آمده است: هرگونه ادعا مبنی بر اعطای مجوز یا وکالت از سوی این سرکنسولگری به اشخاص حقیقی و حقوقی برای ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان مقیم تکذیب می‌شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها