دستگیری سه سارق زورگیر و مسلح در بندرعباسصبح ساحل-حوادث :فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری سه سارق زورگیر و مسلح به سلاح سرد در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد اسماعيل مشايخ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر تخریب شیشه مغازه‌ای در بلوار آزادگان شهرستان بندرعباس توسط سه فرد با صورت‌های پوشیده و یک دستگاه موتورسیکلت، بلافاصله مأموران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
 وي با اشاره به اینکه این افراد به‌محض رؤیت مأموران از محل متواری شدند، افزود: پس از تعقیب و گریزی در حوالی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) وقتی که سارقین عرصه را بر خود تنگ دیدند، با سلاح سرد قصد حمله به مأموران و خلع سلاح آنان را داشتند که مأموران با رعایت قانون بکار گیری سلاح و پس از شلیک چند تیر هوایی، آن‌ها را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار دادند.
 این مسئول انتظامی با بیان اینکه پس از این درگیری یکی از سارقان در محل دستگیر و دو نفر دیگر پس از فرار به علت مصدومیت به بیمارستان مراجعه کردند، تصریح کرد: سارقین متواری پس از پیگیری و عملیات شناسایی در بیمارستان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ مشايخ با اشاره به اینکه متهمان دارای سابقه کیفری هستند، خاطرنشان کرد: شناسایی سایر سرقت‌ها و زورگیری‌های احتمالی توسط این افراد ادامه دارد و شهروندان درصورتی‌که توسط افرادی مورد سرقت واقع شده‌اند می‌توانند جهت شناسایی به کلانتری11 شهرستان مراجعه کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها