برنامه کامل نیم فصل لیگ برتر بسکتبال اعلام شدبرنامه بازی‌های تیم شهرداری بندرعباس در نیم فصل نخست لیگ برتر بسکتبال اعلام شد.
برنامه کامل بازی‌های تیم شهرداری بندرعباس در نیم فصل نخست مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور اعلام شد.
رضا هنگام پور سر مربی تیم شهرداری بندرعباس گفت:
در هفته اول پنجشنبه نهم آبان با شهرداری گرگان در سالن فجر بندرعباس بازی خواهیم کرد.
وی بیان داشت: در هفته دوم پنجشنبه شانزدهم آبان باز هم میزبان هستیم و این بار از تیم‌ پالایش نفت آبادان پذیرایی خواهیم کرد.
سرمربی تیم شهرداری بندرعباس بیان داشت : در هفته سوم دوشنبه بیستم آبان به تهران خواهیم رفت و با نیروی زمینی تهران بازی می کنیم.
در هفته چهارم پنجشنبه بیست و سوم آبان در سالن فجر بندرعباس با تیم آویژه صنعت پارسا بازی داریم.
هنگام پور گفت : در هفته پنجم دوشنبه بیست و هشتم آبان با رعد پدافند هوایی در تهران بازی می کنیم و در هفته ششم پنجشنبه سی ام آبان ذوب آهن اصفهان به بندرعباس خواهد آمد‌.  
در هفته هفتم دوشنبه چهارم آذر یک بار دیگر به تهران می رویم و این بار با شیمیدر تهران بازی می کنیم.
سرمربی تیم لیگ برتری شهرداری بندرعباس گفت : در هفته هشتم پنجشنبه هفتم آذر در بندرعباس با اکسون تهران در هفته نهم دوشنبه یازدهم آذر  با شورا و شهرداری در قزوین ، در هفته دهم پنجشنبه چهاردهم آذر در خانه میزبان مهرام تهران ، در هفته یازدهم دوشنبه هجدهم آذر به کرمان خواهیم رفت و با صنعت مس کرمان، در هفته دوازدهم پنجشنبه بیست و یکم آذر در خانه از تیم توفارقان آذرشهر پذیرایی خواهیم کرد و در آخرین بازی نیم فصل بیست وپنجم آذر ماه خارج از خانه با پتروشیمی بندرامام بازی می کنیم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها