شهرداری بندرعباس سه امتیاز شیرین را از دست دادبه گزارش صبح ساحل،این مسابقه ساعت ۱۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد.

در جدول رده بندی گروه دوم نمایندگان بندرعباس و اهواز هر دو با کسب ۴ امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب هفتم و دهم بودند و سه امتیاز این بازی برایشان اهمیت زیادی داشت.
شهرداری بندرعباس از همان ابتدا بازی را با برنامه شروع کرد و روی یک کار تاکتیکی خوب در دقیقه ۱۱ توسط علی اسلامی به گل رسید. در ادامه و در دقیقه ۲۸ تیم اهوازی به گل مساوی دست یافت تا نیمه نخست دو تیم با تساوی به رختکن بروند. 
در نیمه دوم ودر دقیقه ۴۷ روی یک حمله شهرداری صاحب یک ضربه پنالتی شد تا هادی دهقانی این ضربه پنالتی را به گل دوم تیمش تبدیل کند. 
در ادامه و روی یک ضدحمله تیم قرمزپوش ملی حفاری به گل دوم دست یافت تا دوباره همه چیز مساوی شود. 
برخلاف جریان بازی و در دقیقه ۸۵ دروازه شهرداری بندرعباس یک بار دیگر باز شد تا این تیم در پایان بازی برده را با باخت عوض کند و سه امتیاز شیرین را از دست بدهد. این دیدار در پایان با نتیجه سه بر دو به سود ملی حفاری اهواز به پایان رسید. 
مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.
تیم شهرداری بندرعباس در گروه دوم با تیم‌های شهرداری بندرماهشهر، پاس همدان، شهرداری بم، نفت و گاز گچساران، چوکای تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایرانجوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، شهدای رزکان کرج و مس شهر بابک همگروه است.
در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.
تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.
ضمن اینکه دو تیم انتهای جدولی هر گروه نیز به رقابت‌های لیگ دسته سوم سقوط خواهند کرد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها