دهکده ساحلی خلیج فارس سال آینده پروژه نمونه کیش خواهد شدمدیر پروژه دهکده ساحلی کیش گفت: دهکده ساحلی خلیج فارس سال آینده پروژه نمونه کیش خواهد شد.

به گزارش صبح ساحل، محمد احمد پور در مجمع عمومی و عادی و فوق‌العاده شرکت تجار کیش با تاکید بر حق شرعی و قانونی سهامداران گفت: قبل از اینکه به فکر خودمان و جیب سهامداران شرکت تجار کیش باشیم، به تعهدات و ادای دین اندیشیدیم و امروز به جایی رسیدیم که سرمایه همه آنها که در سال‌های گذشته مطالبه‌ای داشتند، با افزایش چند ده برابری سرمایه و تحویل آنها به رضایت رسیده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه خانواده بزرگ دهکده ساحلی به موفقیت خود می‌بالد، اظهار داشت: اولین و بزرگترین مشکل این مجموعه، قطعی مکرر برق و آب و بوی فاضلاب و مبتلائات پیرو آن بود که با پیگیری‌های متعدد رفع شد.

احمدپور با بیان اینکه این پروژه با طلبکاران مدعی بسیاری روبه‌رو بود بیان داشت: مدیریت بحران این پروژه، کاری صعب بود که توسط تیم حاضر به درستی انجام شد. علمی که این پروژه را نجات داد قابل قیمت‌گذاری نیست.

احمدپور خاطرنشان کرد: تا یک سال آینده تمام سهامداران به سود و رضایت مطلق و کامل خواهند رسید و تمام مطالبات ادا خواهند شد.

مدیر پروژه دهکده ساحلی با ابراز خرسندی از رضایت ۹۹ درصدی مردم، اظهارداشت: اعتماد مردم، مسئولیت و وظیفه بیشتری روی دوش من می‌گذارد.

احمدپور افزود: هر کس با هر تعداد سهام، حق ورود و مطالبه و حسابرسی در این مجموعه را داشته و می‌تواند به مدیران مجموعه مراجعه کند و اگر قصوری می‌بیند راهنمایی کند. اقتدار، جنگنده و خستگی‌ناپذیر بودن از ملزومات کار در این پروژه بود و تضمین می‌کنیم که به فضل پروردگار در سال آینده، پروژه «دهکده ساحلی» پروژه نمونه کیش معرفی خواهد شد.

احمدپور افزود: شخصاً در زندگی خود خرید و فروش سهام را جایز نمی‌دانم و ترجیح می‌دهم صبوری و زحمات سهامداران با قیمت سهم و خرید و فروش سنجیده و پاسخ داده نشود و همه آنها با دریافت واحد به سهم خود برسند؛ اما اگر کسی به هر دلیل اصرار به فروش سهام خود داشته باشد با سود قابل ملاحظه این امکان وجود دارد.

وی تاکید کرد: با در نظر گرفتن ارزش افزوده شرکت، سوددهی شرکت کاملاً محرز است.

در ادامه نشست، احمدپور در پاسخ به برخی سوالات در حسابرسی‌های مالی گفت بعد از تحویل زون دو، هیچ بدهی‌ای وجود نخواهد داشت.

در پایان این جلسه انتخابات و رأی‌گیری جهت مشخص شدن بازرس و حسابرس شرکت صورت گرفت.

غیرقابل انتشار: 1
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها