رییس کل دادگستری استان هرمزگان خبر خودکشی خانوادگی در میناب را تکذیب کردرییس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: هیچ‌گونه خودکشی خانوادگی و جمعی در میناب رخ نداده است.

به گزارش صبح ساحل، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان در واکنش به پخش شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر وقوع خودکشی جمعی خانوادگی در میناب، اعلام کرد : با توجه به تحقیقات انجام شده وقوع هر نوع خودکشی جمعی و خانوادگی در این شهرستان اساساً تکذیب می‌ گردد.

وی اظهار داشت: اخیراً فیلمی از خودکشی خانوادگی در فضای مجازی منتشر و اعلام‌شده که در شهرستان میناب بوده که این خبر تکذیب می‌شود و بنابر گزارش فرمانداری شهرستان ، ضابطین قضایی و مسئولین مربوطه به‌هیچ‌وجه ‌چنین حادثه‌ای در این شهرستان رخ نداده است.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با اعلام اینکه انتشار این گونه اخبار کذب موجب از بین رفتن آرامش روانی جامعه می گردد با تأکید بر لزوم شناسایی عوامل انتشار دهنده این شایعه اظهار داشت : چنانچه اشخاصی با انگیزه‌های مختلف در فضای مجازی، اقدام به انتشار اخبار کذب، شایعه‌پراکنی و تشویش اذهان عمومی نمایند تحت پیگرد قضایی قرارگرفته و با آنان برخورد قانونی خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها