سال تحصیلی جدید در مدارس روستایی و عشایری حضوری استمعاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش نحوه آموزش در مدارس عشایری و روستایی برای سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.

به گزارش صبح ساحل، رضوان حکیم زاده، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای شروع سال تحصیلی جدید گفت: بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده از ۱۵ شهریور سال تحصیلی جدید را شروع خواهیم کرد. شروع سال تحصیلی لزوما به معنای بازگشایی فیزیکی مدارس نیست بلکه به معنای شروع جریان آموزش است.
او در ادامه بیان کرد: بسیاری از خانواده‌ها دغدغه حضور همه دانش آموزان در مدرسه از ۱۵ شهریور با توجه به شیوع کرونا را دارند که در این زمینه آموزش و پرورش تابع تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است. جریان آموزش شروع خواهد شد و یا به صورت حضوری خواهد بود و یا به شکل ترکیبی حضوری مجازی این آموزش ارائه خواهد شد.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در مناطق دور دستِ عشایری و روستایی که کلاس‌ها و مدارس کم جمعیت داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آموزش را به صورت حضوری شروع می‌کنیم؛ زیرا در این مناطق ممکن است دانش آموزان زیر ساخت دسترسی به اینترنت و فضای مجازی را نداشته باشند و قطعا این دانش آموزان نباید از جریان آموزش عقب بمانند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها