به‌مناسبت هفته بسیج؛

۱۲۰۰ بسته معیشتی در سیریک توزیع شدامام جمعه شهرستان سیریک گفت: به‌مناسبت هفته بسیج هفتمین مرحله کمک‌های مؤمنانه قرارگاه مواسات و همدلی در شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از فارس، «محسن سالاری»، امام جمعه شهرستان سیریک عصر امروز گفت: در این مرحله بالغ بر تعداد ۱۲۰۰ بسته سبد معیشتی شامل بسته‌های حمایتی مواد غذایی (برنج، روغن و دیگر مواد غذایی) به‌همراه کیف و لوازم‌التحریر و بسته‌های بهداشتی در سطح شهرستان میان افراد و خانوارهای کم‌برخوردار توزیع شد. وی ارزش بسته‌های توزیع شده را بالغ بر ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برشمرد. امام جمعه شهرستان سیریک و رئیس قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان سیریک افزود: بسته‌های معیشتی با مشارکت و همکاری خیران بسیجی سازمان‌های مردمی، بسیج و بنیاد مستضعفان تهیه و تدارک دیده شده است.

گفتنی است؛ هشتمین مرحله کمک‌های مومنانه در شهرستان میناب در امروز با توزیع 5438 بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان آغاز شد. سروان پاسدار احمد رنجبرزاده مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان میناب اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج هشتمین مرحله کمک‌های مومنانه را در شهرستان‌ میناب اجرایی کردیم.  وی افزود: با هدف مواسات و همدلی به تعداد 5438 بسته معیشتی به ارزش 724 میلیون تومان به افراد نیازمند و آسیب دیده در بحث کرونا در شهرستان میناب توزیع شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها