ورزشگاه تختی بندرعباس بازسازی می شودورزشگاه تختی بندرعباس یکی از قدیمی ترین ورزشگاه های فوتبال کشور است  اما این روزها در سایه کرونا و برخی اتفاقات وضعیت مطلوبی ندارد.

به گزارش صبح ساحل، رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان ، در خصوص وضعیت نامناسب زمین فوتبال ورزشگاه تختی بندرعباس، افزود: پس از انتصاب رئیس هیات فوتبال شهرستان بندرعباس در نخستین اقدام بزودی زمین فوتبال تختی به صورت ۷۰ به ۳۰ یا ۸۰ به ۲۰ در اختیار این هیات قرار می دهیم.

به نوشته ایسنا،قاسم رنجبریان با اشاره به اینکه پس از آن عملیات بازسازی اساسی، ترمیم چمن، کودهی مناسب و آبیاری صحیح نیز در دستور کار قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: به طور حتم یکی از اولویت ها و برنامه های هیات فوتبال احیای زمین تختی بندرعباس است.

وی در پایان گفت: به طور حتم این مهم بزودی محقق می شود و بار دیگر شور و نشاط به مجموعه تختی بندرعباس بازخواهد گشت.

در همین خصوص رئیس هیات فوتبال شهرستان بندرعباس ، افزود: به محض دریافت زمین تختی بندرعباس از سوی هیات فوتبال استان با همکاری و تعامل مسئولین نیز عملیات بازسازی و ترمیم زمین فوتبال ورزشگاه تختی بندرعباس را آغاز خواهیم کرد.

محمد احمدی زاده با اشاره به اینکه در گام نخست ترمیم زیرساختی چمن ورزشگاه را در دستور کار قرار می دهیم، تصریح کرد: با ورزشگاه تختی بندرعباس بسیاری از فوتبال‌دوستان خاطره دارند و امیدواریم با ترمیم اصولی و احیای دوباره آن که با کمک تمامی اهالی فوتبال محقق می شود بتواینم شادی و نشاط را به فوتبال بندرعباس بازگردانیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا زیرساخت مناسبی که در ورزشگاه تختی بندرعباس وجود داشته بار دیگر به شکلی مطلوب و اصولی محقق شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها