کشف دو محموله سوخت قاچاق در مینابفرمانده انتظامی هرمزگان از کشف دو محموله سوخت قاچاق به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد ریال در شهرستان میناب در شرق استان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری روز سه شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: محموله های کشف شده شامل ۱۰۳ هزار لیتر گازوئیل قاچاق است که ماموران انتظامی شهرستان میناب موفق به کشف آن شدند.

وی در تشریح جزئیات این کشفیات، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان میناب در اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی برانتقال مقادیر قابل توجهی سوخت به وسیله مشک های پلاستیکی از خور بندزرک مطلع و رسیدگی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سردار جعفری افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با همکاری دریابانی شهرستان به محل مورد نظر اعزام شدند که قاچاقچیان به محض رویت ماموران اقدام به پاره نمودن مشک های پلاستیکی کرده و به سرعت از محل متواری گشتند که با سرعت عمل ماموران ۷۱ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در ادامه این طرح مأموران یگان امداد شهرستان نیز حین گشت زنی در سطح شهر میناب به یک دستگاه کامیون تانکر دار مشکوک و آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن ۳۲ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با اجرای این طرح در مجموع ۱۰۳ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد ،تصریح کرد: ارزش ریالی محموله های کشف شده بنا به نظر کارشناسان ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است .

سردار جعفری تصریح کرد: سوخت های کشف شده به شرکت پخش فرآورده های نفتی میناب تحویل و در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف ، یک نفر دستگیر و پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها