جام حذفی تنیس ارضی باشگاه ها ودستجات آزاد کشور 

بانوان هرمزگان درسکوی قهرمانی قرار گرفتندرقابت‌های تنیس ارضی جام حذفی بانوان کشور با قهرمانی تیم هرمزگان به پایان رسید. 
به گزارش صبح ساحل، دراین دوره از مسابقات تنیس ارضی که در مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد، بیش از ۲۰۰ شرکت کننده در قالب ۷۵  تیم  از استان های آذربایجان شرقی ، البرز ، اصفهان ، تهران ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، فارس ، کرمان ، مازندران ، هرمزگان ، همدان ، یزد و جزیره کیش به رقابت پرداختند و در پایان نماینده هرمزگان توانست با عبور از سد حریف خود عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به دست آورد. تیم‌های آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان و خانه دان (الف) فینال مسابقات را برگزار کردند و نماینده هرمزگان با پیروزی در دو بازی انفرادی عنوان قهرمانی را کسب کرد.
در نخستین دیدار انفرادی، مهتا خانلو از تیم آکادمی تنیس هرمزگان موفق شد با نتیجه دو  بر صفر مقابل رومینا زینالی از تیم خانه دان (الف) به برتری برسد.
در دومین دیدار نیز درسا چراغی از تیم آکادمی تنیس احمدوند با تکرار همین نتیجه مقابل ماندگار به پیروزی دست یافت تا این مسابقه در نهایت به سود نماینده هرمزگان به پایان برسد.  به این ترتیب تیم آکادمی تنیس هرمزگان در جایگاه قهرمانی ایستاد. خانه دان (الف) در جایگاه دوم  و تیم های k2 (الف) و پایا چوب تبریز مشترک سوم شدند.
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها