شناسایی باند سارقان منازل در هرمزگان با هوشیاری و تلاش کاراگاهان پلیس اگاهی استان یک باند 3 نفره سارقان منازل شناسایی و یکی از سارقان دستگیر شد. 
به گزارش صبح ساحل، سرهنگ "عبدالمجید کرمی" رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان  در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت منازل آپارتماني در طبقات اول و دوم و سرقت طلاجات از منزل شهروندان ، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
وی افزود: ماموران ضمن حضور در صحنه هاي سرقت و بازديد از کليه صحنه هاي مشابه و جمع آوري کليه مستندات برجاي مانده از سارقين در صحنه هاي سرقت با انجام اقدامات پلیسی مشخصات ظاهری سارقان و خودرو آنها راشناسایی و پس از چندين ساعت گشت زني مستمر و هدفمند از طریق مرکز فوريتهاي پليس 110 شهرستان بندرعباس از تصادف يکدستگاه خودرو سواري پژو 405 نقره اي با گاردريل اتوبان در کيلومتر 15 محور بندرعباس به حاجي آباد مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.
این مسوول انتظامی استان اظهارداشت: در بازرسی از داخل خودرو تعداد زیادی البسه و کفش هاي کتاني ورزشي سرقتی کشف و راننده خودرو به هويت معلوم بدليل جراحات جزئی وارده به بيمارستان شهيد محمدي انتقال داده شد. 
رئیس پلیس اگاهی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: متهم پس از بهبودي حال عمومي وی ، در تحقيقات بعمل آمده ابتدا متهم از موضوع سرقت اظهار بي اطلاعي کرد که پس از مواجه شدن با دلایل و مستندات موجود در نهايت به تعداد 8 فقره سرقت از منازل در بندرعباس با همدستي 3 نفر ديگر اعتراف کرده و معترف شد که پس از انجام سرقت در بندرعباس بهمراه دو همدست دیگر با خودرو مذکور با سرعت بسيار زياد قصد فرار از بندرعباس را داشته اندکه بدليل عدم شناخت کامل از مسيرهاي خروجي بندرعباس و عدم توانايي در کنترل خودرو به گاردريل وسط اتوبان برخورد کرده اند.
سرهنگ کرمی ارزش اموال سرقت شده از منازل توسط سارقان را 40 میلیارد ریال عنوان نموده و تصریح کرد: دو متهم دیگر که در تصادف دچار آسیب جزعی شده بودند به همراه اموال مسروقه شامل طلاجات و لوازم خرد و ريز گران قيمت از قبيل ساعت از صحنه متواري شدند که تلاش ماموران برای شناسایی ودستگیری دو سارق متواری ادامه دارد و متهم دستگیر شده نیز با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها