ممنوعيت اسکان نوروزی ۱۴۰۰ در مدارس قشممدیر آموزش و‌ پرورش شهرستان قشم از ممنوعیت واگذاری مدارس در نوروز ۱۴۰۰ به همکاران فرهنگی خبر داد.

«بهرام پور اشرف»، مدیر آموزش‌و‌پرورش قشم گفت: این تصمیم با توجه به شرایط کرونایی و براساس اعلام مدیرکل رفاه و‌ پشتیبانی وزارت آموزش‌و‌پرورش گرفته شده است.

وی ادامه داد: در صورتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم جدیدی برای پذیرش مهمانان فرهنگی اتخاذ کند، به طور حتم برای ارائه خدمات به همکارانمان از سراسر ایران آمادگی داریم.

به گفته مدیر آموزش و‌ پرورش شهرستان قشم، سال گذشته حدود 60 واحد آموزشی در سرتاسر این جزیره، پذیرای حدود 70 هزار خانواده فرهنگی بود اما با توجه به سخت‌تر شدن شرایط کرونایی و شیوع کروناهای جدید جهش یافته، امکان ارائه خدمات در مراکز آموزشی تنها با تصمیم ستاد ملی کرونا امکان‌پذیر خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فرهنگیان می‌توانند به صورت اینترنتی برای استفاده از فضاهای مدارس شهرستان قشم برای نوروز 1400 ثبت ‌نام کنند، اضافه کرد: این مورد هم با تصمیم ستاد ملی کرونا انجام خواهد شد اما تا امروز از سوی این ستاد هیچ سیاستگذاری برای ثبت نام اینترنتی برای فرهنگیان اعلام نشده است.

منبع: تسنيم

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها