رفع تصرف بیش از 79 هزار متر مربع اراضی دولتی در قشمرئیس یگان حفاظت از اراضی ملی منطقه آزاد قشم از رفع تصرف افزون بر ۷ قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، مصطفی مازندرانی از رفع تصرف افزون بر هفت قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم مجموعاً به مساحت ۷۹ هزار و ۶۹۵ متر مربع خبر داد و گفت: این اقدامات پس از انجام استعلامات مورد نیاز وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و در معیت مأمورین پاسگاه مرزی دریایی سوزا انجام شد.

مازندرانی افزود: ارزش تقریبی این هفت قطعه از اراضی خالصه دولتی رفع تصرف شده ازسوی کارشناسان امر بالغ بر ۷۹ میلیارد و ۶۹۵ میلیون ریال برآورد شده است.

به گفته وی عملیات رفع تصرف این اراضی از سوی مأموران این یگان بدون حادثه یا مشکلی انجام شده است.

مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت‌های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی دریابانی و سایر مسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها