از ۲۰ اسفندماه جاری؛

سفر به استان هرمزگان ممنوع خواهد شدمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در ارتباط با ممنوعیت سفر به استان هرمزگان توضیحاتی را اعلام کرد.
به گزارش صبح ساحل؛ علی رئوفی گفت: «از ۲۰ اسفندماه سفر به استان هرمزگان ممنوع خواهد شد».
او شامگاه دوشنبه ۱۱ اسفند ، بدون اشاره به جزییات اجرای این ممنوعیت افزود : بنا به گزارش‌های روزانه فرمانداری‌ها، هم‌اکنون در مسیرهای ورودی شهر‌های حاجی‌آباد، پارسیان و بندرخمیر محدودیت ورود خودروهای پلاک غیربومی در حال اجرا است، اما این محدودیت‌ها به صورت «اقناعی» است و بسیاری از خودروها برگرداننده می‌شوند.
این در حالی است که شبکه خلیج‌فارس امشب گزارشی از مسیر ورودی شمالی بندرعباس (با وضعیت آبی کرونا) پخش کرد که خودروهای پلاک غیربومی (مسافران) بدون محدودیت وارد این شهر می‌شوند.
گفتنی است؛ براساس آخرین وضعیت اعلام‌شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ۹ اسفندماه، اکنون ۱۰شهر استان شامل «بستک، بندرلنگه، پارسیان، جاسک، حاجی‌آباد، بندرخمیر، قشم، کیش، میناب و هرمز» در وضعیت زرد کرونا هستند و سایر شهرها ازجمله بندرعباس در وضعیت آبی قرار دارند./منبع:بادگیر

منتشر شده: 1
مرادی
۱۲ اسفند ۱۳۹۹
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما و مسؤلین با توجه تصمیمات و تدابیر،اگر شخصی مثل من شش ساله حاجی آباد کار میکنم اما ماشینم پلاک اصفهان هست, بایستی چکار کنم چون باید جهت کارم به بیرون شهر رفت و آمد کنم
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها