آرامی:

کار در زندان ها راحت نیست؛ روحیه جهادی کارکنان زندان ها قابل ستایش است«منصور آرامی» نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از قسمت‌های مختلف زندان بندرعباس بازدید کرد.
به گزارش صبح ساحل، منصور آرامی در حاشیه این بازدید گفت: کار در زندان‌ها سخت و طاقت فرسا است اما کارکنان زندان‌ها با روحیه‌ای جهادی برای اصلاح و تربیت زندانیان تلاش می کنند.
او بیان داشت: اخیرا اعتبار لازم در بودجه سال ۱۴۰۰ برای اجرای قانون تسری سازمان زندان گنجانده شده و با حمایت قاطع نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی هم تصویب شد تا حداقل گوشه ای از مشکلات کارکنان زندان ها بر طرف شود.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی افزود: هر چند اعتبارات محدود زندان‌ها، جوابگوی حجم بالای فعالیت‌های زندانبانی نیست اما تلاش مسئولان زندان‌های استان در خصوص فراهم کردن امکانات مناسب برای ارتقای کمی وکیفی آموزش زندانیان قابل تقدیر است.
آرامی تصریح کرد: با راه اندازی کارگاه های مهارت آموزی، اقدامات موثر و بسیار خوبی در زمینه آموزش مهارت های شغلی به مددجویان در زندان‌های استان انجام شده و حضور با نشاط مددجویان در دوره‌های آموزشی نشان از مسیر درست فعالیت های اصلاحی و تربیتی است.
  
   
  
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها