نمایشگاه مشاغل خانگی‌ و صنایع دستی در بندرعباس آغاز شدفعالیت نمایشگاه مشاغل خانگی‌ و صنایع دستی شنبه شب در محل ساختمان معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان آغاز به کار کرد.

  

به گزارش صبح ساحل، سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: مجوزهای لازم برای برگزاری این نمایشگاه از مرکز بهداشت هرمزگان اخذ شده و مصوبه برگزاری آن از ستاد استانی کرونا نیز اخذ شده است.

سهراب بناوند ادامه داد: امید می رود این نمایشگاه گامی موثر در جهت معرفی ظرفیت های مشاغل خانگی و دستی هرمزگان به مخاطبان باشد.

دبیر برگزار کننده این نمایشگاه نیز گفت: این نمایشگاه تا پایان تعطیلی های در محل ساختمان معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان دایر است.

الهام افشار اضافه کرد: با توجه به ضرر و زیان فعالان مشاغل خانگی در یکسال گذشته نیاز به حمایت از فعالان این عرصه وجود دارد و برپایی نمایشگاه در این راستاست.

وی گفت: امید می رود شرکت کنندگان در این نمایشگاه که محصول های خود را برای معرفی و فروش عرضه کرده اند بتوانند جایگاه خود را در بازار صنایع دستی ثبیت کنند.

 

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها