دستور استاندار هرمزگان برای تعیین تکلیف بازار شهرداری هرمزاستاندار هرمزگان در بازدید از بازار شهرداری هرمز، به شهردار این جزیره دستور داد در ۲ هفته آینده موضوع توقف در روند ساخت این بازار تعیین تکلیف شود.

به گزارش صبح ساحل، فریدون همتی پنجشنبه شب در این راستا تاکید کرد: در صورتی که سرمایه گذار فعلی در این مدت نسبت به تعیین تکلیف این پروژه اقدام نکند، این پروژه به سرمایه گذاران جدید واگذار خواهد شد.
وی بیان داشت: عملیات اجرایی این بنا در وسعت هشت هزار متر از ۱۳ سال پیش تاکنون متوقف مانده است.
استاندار هرمزگان همچنین از پلاتوی نمایش جزیره هرمز نیز بازدید کرد.
 پلاتوی نمایش هرمز با حدود  ۲۰۰ متر زیربنا از اماکن بلا استفاده در این جزیره بود که به پیشنهاد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستور ویژه استاندار هرمزگان پس از تعمیر و بهسازی بعنوان پلاتوی نمایش در اختیار هنرمندان این جزیره قرار گرفت.
 این اقدام شایسته که با هدف افزایش زیرساخت‌های فرهنگی هنری هرمز صورت گرفت با استقبال خوب هنرمندان  این جزیره همراه بود به گونه ای که بخش قابل توجهی از تعمیر و بهسازی آن با همکاری هنرمندان انجام شد.
در این بازدید هنرمندان جزیره هرمز به اجرای موسیقی لیوا، نمایش آیینی و همچنین نمایشگاهی از دستاوردها و آثار هنرمندان این جزیره با حفظ پروتکل های بهداشتی پرداختند.
جزیره هرمز به دلیل وجود تنوع گسترده رنگی که زیبایی‌های چشم نوازی را فراروی گردشگران قرار می‌دهد به جزیره رنگین کمانی خلیج فارس شهره است.
 این جزیره که در ۹.۶ مایلی برابر (۱۸ کیلومتری) بندرعباس واقع شده، بدلیل مجاورت با تنگه هرمز از اهمیت استراتژیک و راهبردی ویژه‌ای برخوردار است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها