فعالیت دفاتر اسناد رسمی در شهرهای قرمز؛ زوج و فرد می شودکانون سردفتران و دفتریاران نحوه فعالیت دفاتر اسناد رسمی به دلیل قرار گرفتن در موج چهارم کرونا و قرمز شدن بسیاری از شهرهای کشو را زوج و فرد اعلام کرد.

 

به گزارش صبح ساحل، پس از قرمز شدن بیش از 250 شهر در کشور به دلیل قرار گرفتن در موج چهارم شیوه بیماری کرونا، فعالیت عادی دفاتر اسناد رسمی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و به دنبال پیگیری کانون سردفتران و دفتریاران از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص نحوه فعالیت دفاتر اسناد رسمی در شهرهای قرمز که پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان کانون سردفتران در سازمان ثبت انجام شد، این کانون اعلام کرد؛ دفاتر اسناد رسمی در شهرهای قرمز تا اطلاع ثانوی به صورت زوج و فرد فعال خواهند بود.

بنابراین از فردا 22 فروردین‌ ماه در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه، دفاتری که رقم آخر شماره دفتر زوج باشند حق فعالیت دارند و در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه،‌ امکان فعالیت برای دفاتری است که رقم آخر شماره دفتر آنها فرد باشد.

 

منیع:تسنیم

منتشر شده: 1
فاطمه
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
سلام ما کارمندان دفاتر اسناد رسمی شهرستان حاجی آباد هیچ تعطیلی و یا کاهش ساعات کاری نداریم سردفتران هیچ همکاری نمیکنن فقط بلدن بگن مشمول ما نیست بخاطر حرص زدن اونا گناه ما چیه که تو شرایط سختیم
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها