مبلغ کارت اعتباری برای انواع سهام عدالت چقدر است؟قرار است دارندگان سهام عدالت به پشتوانه این سهام تا سقف ۱۴ میلیون تومان کارت اعتباری خرید کالا دریافت کنند، موجودی این کارت اعتباری برای دارندگان سهام با مبالغ مختلف متفاوت است.

به گزارش صبح ساحل، رئیس‌جمهور در جلسه هفته گذشته ستاد هماهنگی اقتصادی دولت از اختصاص بسته حمایت معیشتی در ماه رمضان خبر داد، او همچنین گفت که دارندگان سهام عدالت بدون نیاز به مراجعه به بانک‌ها می‌توانند کارت اعتباری هفت تا ۱۴ میلیون تومانی دریافت کنند.

به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مردم می‌توانند از این کارت‌ها برای خرید کالا به صورت یک جا یا موردی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده کنند و تا پنج ماه هیچگونه بازپرداختی ندارد. به گفته او تخصیص این کارت اعتباری از هفته آینده همزمان با حلول ماه مبارک رمضان آغاز به کار خواهد کرد و ۴۶ میلیون نفر از سهامداران می‌توانند از این کارت‌های اعتباری استفاده کنند.

بر اساس اظهارات رئیس‌جمهور مبلغ این کارت‌های اعتباری برای دارندگان مبالغ مختلف سهام عدالت به این شرح است:

سهام عدالت یک میلیون تومانی: ۱۴ میلیون تومان

سهام عدالت ۹۱۷ هزار تومانی: ۱۲ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان

سهام عدالت ۷۳۰ هزار تومانی: ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان

سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی: ۷ میلیون و ۴۴۸ هزار تومان

سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی: ۷ میلیون تومان

سهام عدالت ۴۹۲ هزار تومانی: ۶ میلیون و ۸۸۸ هزار تومان

سهام عدالت ۴۵۲ هزار تومانی: ۶ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان

براساس اظهارات پیشین مسئولان مبلغ این کارت‌های اعتباری براساس ارزش روز سهام عدالت محاسبه می‌شود.

   

تا آخر اردیبهشت همه بانک‌ها کارت اعتباری سهام عدالت صادر می‌کنند

         

تاکنون تنها دو بانک ملی و تجارت برای صدور کارت اعتباری سهام عدالت اعلام آمادگی کرده‌اند و در حال صدور این کارت به متقاضیان هستند، در همین راستا معاون وزیر اقتصاد از ورود سایر بانک‌ها به ارائه کارت اعتباری سهام عدالت تا اردبیشهت سال جاری خبر داد.

به نوشته ایسنا، دریافت کارت اعتباری سهام عدالت از ۲۵ بهمن پارسال برای مشمولان این سهام فراهم شده است که تاکنون تنها دو بانک ملی و تجارت برای صدور این کارت اعلام آمادگی کرده‌اند و متقاضیان می‌توانند به صورت غیرحضوری کارت خود را دریافت کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها