مدیرکل تعاون و کار هرمزگان در دیدار با فرمانده سپاه بندرعباس:

استفاده از ظرفیت سپاه برای کمک به ایجاد اشتغال و کارآفرینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر استفاده از ظرفیت مهم سپاه در رونق دهی به کسب و کار  و ایجاد اشتغال در استان تاکید کرد.
به گزارش صبح ساحل، "هادی ابراهیمی" در دیدار با فرمانده ناحیه سپاه بندرعباس افزود: توسعه مشاغل کوچک و خرد با نگاه زنجیره ارزش و متناسب با پتانسیل های استان با رویکرد کارآفرینی می تواند بخشی از مشکلات بیکاری استان را مرتفع کند.
وی با اشاره به ضرورت توسعه کسب و کارهای اینترنتی و اقتصاد دیجیتال اظهارداشت: در این راستا اداره كل با همكاري صندوق كارآفريني اميد به کسب و کارها و طرحهای نوآور و خلاق متناسب با پتانسیلهای و نیازهای استان تسهیلات کم بهره پرداخت می کند.
ابراهیمی ادامه داد: صاحبان ایده، کارآفرینان و متقاضیان دریافت تسهیلات برای راه اندازی یا توسعه کسب و کار که دارای طرحهای نوآور مبتنی بر فناوری های جدید هستند می توانند به سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.
وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح بتوان از طریق حمایت بسیج سپاه و این اداره کل، چندین کسب و کار  جدید خرد و کوچک را تا پایان سال راه اندازی کرد.
فرمانده سپاه بندرعباس گفت: متاسفانه برخی اشتغال را به معنای پشت میزنشینی و شغل اداری تعبیر می کنند که این دیدگاه نسبت به کار باید تغییر کند.
سرهنگ پاسدار "حمید ماندگاری" افزود: بسیج سپاه آمادگی و ظرفیت کمک برای ایجاد اشتغال دارد و در راستای اشتغال‌زایی و کار آفرینی برنامه های مختلفی از جمله تشکیل کارگروه سازندگی، تشکیل جلسات با بنگاههای اقتصادی و تکمیل شناسنامه اشتغال محلات را دارد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها