اقساط وام سهام عدالت چقدر است؟پرداخت وام سهام عدالت در دو بانک ملی و تجارت آغاز شده است و طبق اطلاعاتی که منتشر شده این وام با مبالغ ۷ و ۱۴ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

به نوشته تجارت نیوز، هفته گذشته ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت اعلام کرد که از هفته آینده کارت اعتباری با پشتوانه سهام عدالت و یارانه در اختیار مردم قرار می‌گیرد و مردم برای گرفتن این کارت اعتباری نیاز به مراجعه حضوری به بانک ندارند و می توانند همه مراحل دریافت این کارت را به صورت اینترنتی انجام دهند.

او توضیح داد: اعتبار این کارت برای دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی برای هر نفر ۱۴ میلیون تومان و برای دارندگان سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی ۷ میلیون تومان است.

مدیران بانکی هم توضیح داده که سود این وام ۱۸ درصد است و افراد با این وام می‌توانند از فروشگاههای خاص و تحت پوشش طرح خریداری کنند.

آنها همچنین توضیح دادند که اگر افراد وام خود را یک ماهه تسویه کنند نیاز به پرداخت سود نیست اما اگر وام را سه ساله تسویه کنند باید سود ۱۸ درصد پرداخت کنند که البته از نگاه مدیران بانکی این سود از تورم کمتر است و بانک‌ها نمی‌توانند مبلغ آن را کمتر کنند.

با این حساب کسانی که وام ۱۴ میلیون تومانی دریافت کنند باید ماهانه حدود ۴۶۰ هزار تومان قسط بپردازند و کسانی که وام ۷ میلیون تومانی بگیرند، اقساط ماهانه وام آنها حدود ۲۳۰ هزار تومان در ماه می‌شود.

غیرقابل انتشار: 4منتشر شده: 8
احدی
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
ای کاش یک بار هم شده ، از مردم مشورت میگرفتین این وامو چطوری میخواین نقدی یا کارت.نه اینکه اونم از فروشگاهی که دولت میگه و خودتون می خواین. این درسته به نظرتون ؟ما فقط پول می خوایم پول پول بدهکاریم.
حسین
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
سلام شاید یکی فروشگاه چیزی لازم نداشته باشه بخواد هزارجوربدهی باهاش پرداخت کنه اونوقت کدوم مسؤل بایدجوابگو باشه
محمدی
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
لا اقل حالا که خودتونو خسته می کنید وام 18درصد به مردم بیچاره میدید بذارین هرجا خودشون میخوان خرج کنن نه که حالا هم فروشگاه خاص مشخص می کنید طرف تو این اوضاع هزار بدبختی از اجاره عقب افتاده هزار قرض
نرگس
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
خدا قوت????????
فرشید
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
والله نمیدونم چه وامیه اخه شاید یکی اصلا واسه باز پرداختش پول نداشته باشه اقا اگه بخوایم شما به ما وام ندین باید کی رو ببینیم
رضوان
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
برید بانک بپرسین میگن فقط شما میتونین تو چند تا فروشگاه خرجش کنید
مریم
۲۸ فروردین ۱۴۰۰
وام ندی که بهتره ????فقط بلدین مردم رو سر کیسه کنین
Atish
۲۷ فروردین ۱۴۰۰
روحانی وام ندادنت بشه ک بهتره اخه یکی نیست به شماها بگه شایدم مردم بخوان با این وام بدهیاشون رو بدن اونوقت شما میگید از فروشگاه خرید کنن بخوره تو سرتون این وا
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها