فوتبال امیدهای کشور:

تیپ تکاوران بندرعباس مساوی کرد و در لیگ برتر ماندنی شدتیم تیپ تکاوران بندرعباس دیدار سرنوشت‌ساز خود را با مساوی به پایان برد.

 

به گزارش صبح ساحل، تیم فوتبال تیپ تکاوران بندرعباس در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود که در پایان با نتیجه مساوی بدون گل به کار خود در این مسابقات پایان داد.
این دیدار در حالی در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد که تیپ تکاوران برای بقا در لیگ برتر امیدهای کشور تنها نیاز به کسب یک امتیاز  از این بازی داشت.
تا پایان هفته سیزدهم ذوب آهن اصفهان با کسب ۱۸ امتیاز در رده چهارم و تیپ تکاوران بندرعباس با کسب ۱۲ امتیاز در رده هفتم جدول هشت تیمی گروه اول قرار داشتند.

  

تیپ تکاوران بندرعباس مساوی کرد و در لیگ برتر ماندنی شد

  
شاگردان رضا حسینی ارشد در تیم تیپ تکاوران بندرعباس با تلاش دو چندان در این بازی موفق شدند به خواسته خودشان رسیدند و با تساوی بدون گل حکم بقا نماینده هرمزگان در لیگ برتر امیدهای کشور را امضا کردند. در این گروه تیم گل گهر سيرجان به لیگ دسته اول
امید های کشور سقوط کرد.
لیگ برتر امید های کشور با حضور ۱۷ تیم در دو گروه هشت و نه تیمی برگزار می شود. تیپ تکاوران بندرعباس در گروه اول با تیم‌های ؛ سپاهان اصفهان نفت اهواز ، مس کرمان ، ذوب آهن اصفهان ، مس رفسنجان ، شاهین شهرداری بوشهر و گل گهر سیرجان همگروه بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها