سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:

ممنوعیت تردد در روزهای منتهی به عید فطر/ متخلفان یک میلیون تومان جریمه می‌شوندسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از ممنوعیت تردد در روزهای منتهی به عید فطر خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «علیرضا رئیسی»،سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در پایان جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ممنوعیت تردد در روزهای منتهی به عید سعید فطر از روز سه‌شنبه از ساعت ۱۴ بعدازظهر تا ۱۲ ظهر روز شنبه اعمال خواهد شد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: این ممنوعیت تردد شامل همه شهرها می‌شود و جریمه برای متخلفان در شهرهای قرمز یک میلیون تومان و در شهرهای نارنجی و زرد ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. به طور کلی تردد ممنوع است و اگر کسی تخلفی انجام دهد جریمه خواهد شد.

او با اشاره به بازگشایی مشاغل گروه‌های ۱ و ۲ در شهر‌های قرمز و نارنجی از صبح امروز (شنبه، ۱۸ اردیبهشت) گفت: بر اساس تصمیم ستاد، نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌ها در مشاغل گروه‌های ۱ و ۲، سختگیرانه‌تر خواهد شد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: به طوری که تعطیلی سه هفته‌ای در شهر‌های قرمز و دو هفته تعطیلی در شهر‌های نارنجی برای آن دسته از اصنافی که پروتکل‌ها را جدی نگیرند، در نظر گرفته شده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها