پیگیری مشکلات شهرک پیامبراعظم بندرعباس در دستور کار قرار گرفتدولت مردمی ایران قوی، پیگیر مشکلات اهالی و ساکنین شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس خواهد بود.

 

به گزارش صبح ساحل، «سعید بیگدلی» به همراه «حسین هاشمی تختی» و «علی اکبر میرزایی» و مدیر قرارگاه تحول محله با حضور در جمع نمایندگان مجتمع های شهرک پیامبر اعظم بندرعباس و گروه‌های جهادی و عده‌ای از ساکنین این شهرک درخواست ها و مشکلات این شهرک را بررسی کردند.


از جمله مشکلات مطرح شده توسط ساکنین این شهرک در این جلسه: گلایه از "نبود اماکن ورزشی تفریحی، نبود سالن ورزشی مختص بانوان، نبود امکاناتی چون فرهنگ‌سرا، حسینیه، خانه قرآنی، نبود روشنایی معابر، عدم نظارت کافی در جمع‌‌آوری سگ‌های ولگرد در پیاده روها و محوطه مجتمع ها،  وضعیت نابه سامان آسانسور مجتمع ها، کمبود و یا نبود فضای سبز، عدم نظارت درست به بازارچه محلی و صنایع دستی و دست فروشی‌هاو ... "مطرح گردید.

«سعید بیگدلی» در پایان از زحمات و حضور اهالی و ساکنین شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس و حجت الاسلام احمدیان و هیات امنا مسجد پیامبر اعظم(ص) تشکر و گفت: دولت مردمی ایران قوی پیگیر مشکلات عنوان شده خواهد بود رفع این مشکلات در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

منتشر شده: 1
فاطمه ریسی ماکیانی
۲۰ خرداد ۱۴۰۰
ما دوساله سایت ۲۲بهمن نشستیم طبقه ۶آسانسور نداریم زانوهامون خراب شده عذاب میکشیم
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها