۲۲ دستگاه کانکس به مدارس مناطق زلزله زده هرمزگان اهدا شدمدیرعامل بنیاد احسان کشور گفت: در جلسه‌ای با استاندار هرمزگان مقرر شد ۲۲ دستگاه کانکس مناسب مدرسه تهیه و در اختیار مدارس قرار بگیرد.

       

به گزارش صبح ساحل، سعید سلیمانی صبح امروز (۹ آذرماه) در خصوص بازدیدش از مناطق زلزله زده فین، افزود: با توجه به زلزله‌های دو هفته پیش در بندرعباس و تخریب شماری از خانه‌های مردم و همچنین با توجه به برگزاری مدارس به صورت حضوری، در جلسه‌ای با استاندار هرمزگان مقرر شد ۲۲ دستگاه کانکس مناسب مدرسه تهیه و در اختیار مدارس قرار بگیرد.

وی که در بازگشت به بندرعباس از محله‌های کوی ملت و چاهستانی‌ها نیز به عنوان مناطق بافت فرسوده بندرعباس، اظهار کرد: از پارسال پیگیر مناطق محروم و حاشیه شهرها در استان هرمزگان بودیم و در این سفر مقرر شد طرح پیشرفت منطقه‌ای را در این مناطق پیگیری کنیم.

سلیمانی بیان کرد: در این طرح با هدف اشتغال‌زایی در تفاهم‌نامه‌ای بین ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و گروه‌های جهادی و با تخصیص منابع در حوزه‌های مختلف، به توانمند سازی منطقه کمک می‌کنیم تا مردم از طریق بسته‌های مختلف اشتغال زایی، از محرومیت خارج شوند.

    

منبع:ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها