وزیر بهداشت خبر داد:

ضرورت اجرای محدودیت‌های جدید کرونا برای پیشگیری از شیوع اومیکرونوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اجرای محدودیت‌های هوشمند برای پیشگیری از شیوع اومیکرون ضروری است و تزریق دُز سوم واکسن کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز همچنان مورد تاکید است.

به گزارش صبح ساحل، «دکتر بهرام عین‌اللهی»، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اجرای محدودیت‌های جدید برای پیشگیری از شیوع کرونا نیز به تصمیم ستاد ملی پیشگیری از کرونا بستگی دارد. وی اضافه کرد: فردا اطلاعات شیوع ویروس اومیکرون به ستاد ملی پیشگیری از کرونا  اعلام و در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تاثیر طب ایرانی در جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ گفت: توجه به طب ایرانی بسیار مورد تاکید است و باید به داشته‌های خود توجه بیشتری داشته باشیم. عین‌اللهی افزود: طب ایرانی قدمت تاریخی خوبی دارد اما متاسفانه از بین رفته است ولی در برخی کشورهای مجاور نظیر هند از طب ایرانی استفاده می شود.
وی تاکید کرد: طب ایرانی را به صورت کاربردی در مراکز درمانی گسترش خواهیم داد چرا که این طب نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها و سبک زندگی دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها