شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با قاچاقچیان مسلحفرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت سرگرد «وحید سالاری» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران در درگیری با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «سردار احمد طاهری»، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان امروز گفت: روز گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح، قصد انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان "سیب و سوران" به نقاط مرکزی کشور را دارند و موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مذکور اطلاع دادند. 

 طاهری افزود: در این رابطه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداخته و سرانجام ساعت 20:00 شب گذشته سوداگران مرگ را که با یک دستگاه وانت نیسان در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در حوالی روستای "کهنمیر" سوران بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند. 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت مأموران انتظامی تیراندازی و درگیری مسلحانه آغاز شد. 
سردار طاهری بیان داشت: در این درگیری که حدود نیم ساعت ادامه داشت بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و دیگر قاچاقچی با تنگ شدن عرصه بر خود، و استفاده از تاریکی شب  به اطراف متواری شد.  این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: متأسفانه در این درگیری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران سرگرد "وحید سالاری" از ناحیه سر مجروح و سریعا به بیمارستان منتقل شد ولی تلاش تیم پزشکی برای نجات جان وی بی نتیجه ماند و این مأموران جان برکف پلیس استان به فیض شهادت نائل آمد. 

وی افزود: در این عملیات ضمن کشف یک قبضه سلاح کلاش با 96 فشنگ جنگی در بازرسی از خودروی توقیفی از قاچاچیان مقدار 305 کیلو و 766 گرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد. 

طاهری ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مامور جان برکف پلیس استان خاطرنشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری متهم متواری شده آغاز شده که نتیجه اقدامات صورت گرفته متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها